II Rajd Rowerowy ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ

W sobotę 28 lipca odbędzie się Rajd Rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz. Wszyscy zwolennicy rowerów i bibliotek połączą się razem, aby wspólnie przemierzyć Żory. Przejazd rozpocznie się na Rynku w Żorach o godz. 10:00.

Dominującym kolorem rajdu będzie pomarańczowy, wszelkie dodatki do rowerów i ubrania w tym kolorze będą mile widziane. W rajdzie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie oraz młodzież i dzieci (w towarzystwie opiekuna prawnego) posiadające kartą rowerową. Przejazd odbędzie się na dystansie ok. 16 km. Trasa będzie przebiegać m.in. przez ul. Mikołowską, Boczną, Gichtę, wzdłuż stawów Garbocz oraz Bies, ul. Tęczową, Kradziejówką, przez Park Cegielnia, aż do mety znajdującej się przy bibliotece na os. Pawlikowskiego. Po dotarciu do mety na uczestników będzie czekać odjazdowy grill, malowanie twarzy, animacje z nagrodami i inne atrakcje oraz rozstrzygnięcie konkursu na najbardziej pomarańczowego rowerzystę.

Wszyscy chętni proszeni są o zapisanie się na listę uczestników pod numerem tel. 32 43 33 584 wew. 26, mailowo: marketing@mbpzory.pl lub osobiście w biurze Zespołu d.s. Marketingu i Projektow.  Zapisy będą możliwe także w dniu rajdu przed startem od godz. 9:00.

Zeszłoroczna edycja rajdu została przyjęta bardzo entuzjastycznie, tym serdeczniej zapraszamy do udziału.