„W krainie lodu” – zabawa karnawałowa dla dzieci – 17.01.2020

W piątek 17 stycznia na lodowisku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach odbyła się impreza pod nazwą „W krainie lodu – zabawa karnawałowa dla dzieci”. W programie znalazły się takie atrakcje jak wybór „Króla i Królowej Balu”, animacje ze Szkołą Tańca i Animacji Tańczymy, pokazy łyżwiarstwa figurowego klubu KS Cieszyn oraz dyskoteka z DJ’m.

Wszystko zaczęło się od wspólnej rozgrzewki i prezentacji przygotowanych strojów. Na tafli żorskiego lodowiska pojawiło się wielu superbohaterów, postaci z bajek, czy zwierząt. Po krótkiej zabawie dzieci trafiły pod opiekę Thora, Elzy i Supermana, animatorów ze Szkoły „Tańczymy”, którzy przygotowali dla nich wiele gier, zabaw i konkurencji sportowych. Klub Działań Pozytywnych zapewnił dzieciom atrakcje w postaci malowania twarzy oraz skręcania kolorowych balonów. Po wspólnej zabawie z Thorem, Elza i Supermanem swoje umiejętności zaprezentowali zawodnicy klubu łyżwiarskiego KS Cieszyn, trenujący na co dzień tę dyscyplinę sportową. W pokazie solowym wystąpiła najmłodsza i najstarsza zawodniczka klubu, dzieci wykonały także pokaz wspólny.

Po występie łyżwiarzy przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na najładniejsze przebranie karnawałowe. Naszą „Królową Balu” została „Czarownica”, która dotarła do nas na swojej miotle, „Królem Balu” wybrany został pochodzący z mrocznego Gotham „Batman”. Wyróżnienia trafiły także do „Aniołka”, „Wiewiórki”, „Krokodyla”, „Jednorożca”, „Policjanta” i „Diabełka”.

Po konkursie dzieci bawiły się jeszcze na dyskotece, którą poprowadził DJ „Maciek”. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i jednocześnie zapraszamy na kolejne imprezy przygotowane w ramach „Akcji Zima 2020”.