Na plakacie informacje o otwarciu basenu Na plakacie informacje o otwarciu basenu Rajska Fala i zdjęcie wodnych atrakcji

„Rajska Fala” gotowa na przyjęcie pierwszych klientów

Już w najbliższy weekend zapraszamy na przedsezonowe – testowe otwarcie pływalni odkrytej „Rajska Fala” zlokalizowanej w Żorach Roju. W zasadzie wszystkie czynności związane z przygotowaniem obiektu do sezonu letniego zostały wykonane zatem nie ma co czekać na pierwszy dzień wakacji i dlatego administrator MOSiR Żory zdecydował o uruchomieniu basenu dla klientów już w dniach 15 i 16 czerwca. Zdajemy sobie sprawę że tak duży, nowoczesny obiekt, z nowym systemem sprzedaży biletów i wieloma atrakcjami wodnymi, którego obsługi cały czas się uczymy, wymaga przetestowania przed stałym i pełnym sezonem letnim dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu jeszcze przed wakacjami. W okresie od 17 do 21 czerwca basen będzie niedostępny dla klientów a administrator dokona ewentualnych ostatnich poprawek czy korekt funkcjonowania obiektu. Natomiast już od pierwszego dnia wakacji, czyli 22 czerwca Rajska Fala będzie czynna codziennie od 10.00 do 19.00.

Cennik biletów oraz regulaminy obiektu dostępne są już na stronie www.mosir.zory.pl w zakładce obiekty -> ośrodek rekreacyjny w Roju/Rajska Fala.