Mapa prezentująca trasę Biegu po Zdrowie

Z ogromną radością informujemy, iż limit uczestników Biegu Po Zdrowie w ramach XIII Żorskiego Biegu Ulicznego został osiągnięty w czasie zapisów internetowych. Tym samym nie ma możliwości zapisania się w dniu imprezy. Dziękujemy wam za taką liczną frekwencję i cieszymy się pomimo tak trudnych czasów dla biegów uda nam się zrealizować kolejną imprezę tego typu w naszym mieście.

Uczestników prosimy o sprawdzenie przypisanych numerów startowych oraz określonych godzin startów i na ich podstawie podejście w dniu zawodów do oznakowanych sekretariatów.

Rejestracja uczestników oraz wydawanie pakietów i numerów startowych będzie prowadzona dla każdego z biegów oddzielnie, według podanych w regulaminie godzin.

Przypominamy również o posiadaniu obowiązujących formularzy i oświadczeń a także przestrzeganiu zgodnie z regulaminem imprezy zasad bezpieczeństwa podczas imprezy w związku z epidemią covid-19.

Miło nam poinformować iż Bieg Po Zdrowie odbędzie się przy udziale sponsora, który w ostatnich dniach dołączył do nas. Wspierać nas będzie firma Kapadora i to dzięki  niej organizator zwiększył pulę nagród w konkursie przewidzianym po każdej serii biegów. Szczegóły w dniu imprezy.

Przypominamy, że poza udziałem w konkursie na uczestników biegów oprócz pakietów startowych czekają pamiątkowe medale. Już niebawem zaprezentujemy wam zestaw gadżetów oraz pamiątkowy medal.

Zachęcamy do zapoznania się z mapką, w której odszukacie trasę biegu oraz  ważne punkty dla zawodników umiejscowione w dniu imprezy w Parku.

Poza informacjami dla biegaczy chcemy również poinformować mieszkańców że w związku z realizacją biegu i bezpieczeństwem zawodników w dniu 11 października organizator dokonuje od 7.30 do 17.30 całkowitej rezerwacji terenu Parku Cegielnia w raz z wszystkimi urządzeniami parku. Prosimy o pozostawieni terenu tylko dla dyspozycji organizatora biegaczy.