Akcja Lato 2014: Otwarty Turniej Tenisa Stołowego – 01.08.2014

W Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego wzięło udział 21 zawodników. Ze względu na duże zróżnicowanie wiekowe organizator podjął decyzję o wyłączeniu do oddzielnej kategorii zawodników młodszych. Pięcioro „młodzieżowców” stoczyło rywalizację systemem „każdy z każdym”. Zwyciężyła Agnieszka Winkler, przed Danielem Świerczkiem i Jakubem Myśliwcem. W turnieju głównym zwyciężył Kazimierz Rybak, który w finale pokonał Krzysztofa Dyrdek. Trzecie miejsce zajął żorzanin Grzegorz Gierlicki.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

TENISOWE PIĄTKI – AKCJA LATO 2014

W ramach tegorocznej Akcji Lato 2014 w miesiącu lipcu odbyło się już kilka popołudniowych spotkań miłośników tenisa stołowego. Na stołach ustawionych w hali sportowej przy ul. Folwareckiej grały osoby w różnym wieku, o różnych zainteresowaniach i zróżnicowanym poziomie sportowym. Ważne jednak, że tenis stołowy jest elementem, który łączy sympatyków tej dyscypliny w piątkowe wieczory.  Do tej pory, w czterech spotkaniach wzięło udział  28 osób. Sympatycy tenisa stołowego mają okazję do wspólnej gry podczas cyklicznych spotkań w piątki w godzinach od 18.00 do 19.30. Zapraszamy serdecznie 22 sierpnia na tenisowy piątek (granie rekreacyjne) oraz 29 sierpnia na Otwarty Turniej Tenisa Stołowego (kat. open).