Znamy nowy termin Rajdu Wilczego 2020

Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Eventyr” oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach ogłasza: 6 Rajd Wilczy zostaje przeniesiony na dzień 21.11.2020 r. Nie oznacza to jego odwołania lecz przeniesienie! Wpiszcie ten termin w kalendarz i bądźcie gotowi. Macie 7 miesięcy na dodatkowy trening. Sprawy organizacyjne:
  1. Zgłoszenia i Wpisowe:
    wszystkie ekipy, które do dnia dzisiejszego zgłosiły się do udziału w Rajdzie mają dwie możliwości:
    opcja 1 : wpisowe pozostaje na naszym koncie bankowym; na jesień macie zagwarantowane miejsce na liście startowej bez względu na inflację i ewentualne zmiany cennika
    opcja 2: możecie odwołać swój udział, wtedy wykreślamy Was na ten moment z listy startowej i zwracamy Wam wpisowe na Wasze konta bankowe; na jesień możecie ponownie się zgłosić na Rajd; (nie wiemy jak potoczy się sprawa inflacji i tąpnięcia gospodarczego, więc nie obiecujemy, że wpisowe będzie identyczne jak obecnie
    + wszystkie osoby, które chcą wybrać opcję nr 2 prosimy o kontakt mailowy na adres: biuro@eventyrteam.pl;
  2. Ogłoszone już komunikaty pozostają niezmienne. Wszystko pozostaje według ustaleń jakie były wcześniej. Od września zaczynamy nowe rozdanie. Nowy termin zgłoszeń, nowe komunikaty, ewentualne zmiany itd.
P.S. Trzymajcie się zdrowo, nie dajcie się wirusowi, dbajcie o siebie i swoich bliskich. Rajd Wilczy czeka na Was. Do zobaczenia na Starcie.