Na plakacie informacje o otwarciu basenu Na plakacie informacje o otwarciu basenu Rajska Fala i zdjęcie wodnych atrakcji

Wielkie otwarcie sezonu letniego kąpieliska otwartego „Rajska Fala”

Wielkie Otwarcie Sezonu Letniego na Pływalni Odkrytej „Rajska Fala” w Żorach-Roju!

Już od najbliższej soboty, 22 czerwca, zapraszamy wszystkich miłośników wodnych przygód na uroczyste otwarcie sezonu kąpielowego na nowo zmodernizowanej pływalni odkrytej „Rajska Fala” w Żorach-Roju! Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Rajska Fala – Miejsce Pełne Atrakcji
Nasz obiekt, mieszczący się przy ulicy Kłokocińskiej 78a, to największy kompleks wodnych atrakcji na Śląsku. Czekają na Was:

  • Basen rekreacyjny wielofunkcyjny: idealny do relaksu i zabawy w wodzie.
  • Wodny plac zabaw: świetna zabawa dla najmłodszych, pełna interaktywnych elementów.
  • Dwie zjeżdżalnie: dla tych, którzy lubią adrenalinę i dynamiczne zjazdy.
  • Brodzik dla dzieci: bezpieczna przestrzeń dla najmłodszych adeptów pływania.
  • Strefa pływacka: dla miłośników pływania i sportowej rywalizacji.
  • Strefa falowania: gdzie można poczuć się jak na prawdziwej plaży, z falami do zabawy i relaksu.

Preferencyjne Ceny Biletów i Gastronomia
Zapewniamy preferencyjne ceny biletów, które są dostępne online wraz z regulaminami obiektu. Na terenie pływalni znajdują się aż cztery punkty gastronomiczne, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od przekąsek, po pełne posiłki.

Strefa klienta online
Zapraszamy do rezerwowania biletów również online dzięki nowemu systemowi płatności dostępnemu na naszej stronie internetowej – kliknij tutaj.

Sport i Rekreacja
Dla fanów sportu przygotowaliśmy kompleks kortów tenisowych oraz boisk do plażówki. Można aktywnie spędzić czas, grając w ulubione sporty na świeżym powietrzu.

Bezpłatny Transport
Codziennie kursuje bezpłatny autobus dla mieszkańców o nazwie „Zielona Linia”, który dowiezie Was bezpośrednio na teren pływalni. Nie trzeba martwić się o dojazd – my się tym zajmiemy!

Główna Atrakcja Dnia Otwarcia
Tylko w dniu otwarcia, 22 czerwca, w godzinach 12:00 – 17:00 zapraszamy do specjalnej strefy DJ oraz tanecznej, gdzie czekać będą konkursy i nagrody! Będzie to wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy i integracji w rytmach muzyki.

Godziny Otwarcia
Pływalnia będzie czynna codziennie od 10:00 do 19:00. Zapraszamy zarówno w dni powszednie, jak i weekendy, aby korzystać z uroków letniego wypoczynku.

Kontakt
W razie pytań, jesteśmy do dyspozycji pod numerami:

  • Tel./fax: (32) 43 58 099
    Kom.: +48 536 070 707

Więcej informacji znajdziecie w zakładce obiektu – kliknij tutaj.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia! Przyjdźcie całymi rodzinami, zabierzcie przyjaciół i spędźcie niezapomniany dzień na „Rajskiej Fali”. Czekamy na Was z niecierpliwością!

Realizacja projektu pn. „Ośrodek rekreacyjny w Żorach-Roju: przestrzeń wypoczynku, rekreacji i integracji mieszkańców” kosztowała 43 080 363,07 zł. Miasto Żory pozyskało na ten cel dofinansowanie w wysokości 12 364 153,34 zł, w tym 10 915 177,10 zł ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 oraz 1 448 976,24 zł z budżetu państwa.

Na grafice logotypy Funduszy Europejskich, Polski, Województwa Śląskiego i Unii Europejskiej