na zdjęciu zmodernizowany budynek pawilonu sportowego w Roju

Tenis stołowy wraca ponownie na zmodernizowaną salę sportową w Roju

Po wielomiesięcznych pracach, wykonywanych w 2021, związanych z modernizacją obiektu pawilonu sportowego w Roju przy ul. Wodzisławskiej 213 znowu będzie można pograć tam w tenisa stołowego. Przypomnijmy że naszemu miastu udało się dokonać modernizacji obiektu polegającej na: termomodernizacji wraz ze zmianą wizerunku zewnętrznego elewacji, wymianie źródła ciepła z węglowego na gazowe,  nowej wentylacji obiektu oraz  dopasowaniu go do osób niepełnosprawnych. Zobaczcie jak prezentuje się teraz pawilon sportowy na zdjęciach, które prezentujemy w artykule. Jak zapewne pamiętacie w w/w obiekcie od kilkudziesięciu lat ćwiczyli i trenowali tenisiści stołowi. W związku  z przysłowiowym  „nowym otwarciem” pawilonu MOSiR wraz z klubem LKS Rój zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w zajęciach otwartych, które ponownie pojawiają się w ofercie sportowo- rekreacyjnej miasta.

Już w  czasie ferii zimowych w ramach Akcji Zima 2022 zapraszamy na:

  • Tenis Stołowy dla dzieci i młodzieży – bezpłatna możliwość  nauki gry pod okiem instruktora w godzinach 12.00 –14.00 i terminach 14,16,18,21,23,25 luty (szczegóły na oddzielnym plakacie)
  • Tenis Stołowy dla dorosłych – bezpłatna możliwość gier rekreacyjnych w godzinach 18.00-20.00 i terminach 15, 17, 22, 24 luty (szczegóły na oddzielnym plakacie)

W najbliższym czasie planuje się uruchomienie stałej szkółki tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, szczegóły wkrótce na stronie MOSiR. Zapraszamy wszystkich miłośników ping ponga.