Plakat wydarzenia - wymarszów Nordic Walking

Powiedz 4xTAK dla zdrowia i weź udział w marszu Nordic Walking – nowe terminy

Komunikat Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach z dnia 08.01.2021 roku

Marsze z kijkami NW w ramach “4 x na TAK”, które miały się odbyć w dniach: 11 listopada i 12 grudnia, a które zostały przełożone na okres ferii zimowych tj. 2 i 16 stycznia, przeniesiono na inny, wiosenny termin, który będzie ustalony i podany, po ustaniu obostrzeń w związku z występującym stanem epidemii. /Aktualne Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 4 stycznia 2021, w dalszym ciągu podtrzymuje te obostrzenia/.


Komunikat Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach z dnia 09.12.2020 roku

W związku z opublikowanym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 1 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w którym to ustanawia się „do 27 grudnia zakaz organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych lub współzawodnictwa sportowego polegających na biegach lub jeździe na rowerze z wyjątkiem organizowanych przez polski związek sportowy lub pozostających w bezpośrednim związku z prawami wyłącznymi polskiego związku sportowego, o których mowa w art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie”, zmuszeni jesteśmy odwołać organizację czwartego terminu marszu, zaplanowanego na 12 grudnia 2020 r.

Jednocześnie informujemy, iż terminy odwołanych marszów z 11 listopada i 12 grudnia zostały przełożone na okres ferii zimowych tj. 2 i 16 stycznia, godzina 10.00 (zbiórka DECATHLON).


Komunikat Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach z dnia 12.11.2020 roku

W związku z opublikowanym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, w którym to ustanawia się „do 29 listopada zakaz organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych lub współzawodnictwa sportowego polegających na biegach lub jeździe na rowerze z wyjątkiem organizowanych przez polski związek sportowy lub pozostających w bezpośrednim związku z prawami wyłącznymi polskiego związku sportowego, o których mowa w art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie”, zmuszeni jesteśmy odwołać organizację trzeciego terminu marszu, zaplanowanego na 14 listopada 2020 r.