Grafika przedstawia informację o konkursie typowania wyników, na ilustracji piłkarz ręczny w pozycji rzutu

W połowie stycznia w Egipcie odbędą się dwudzieste siódme Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn. W turnieju nie zabraknie Reprezentacji Polski. W związku z tym Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wspólnej zabawy i zachęca do wzięcia udziału w przygotowanym konkursie „Typujemy wyniki meczów Reprezentacji Polski” w piłce ręcznej. Do wygrania bon na zakupy. Szczegóły konkursu w regulaminie.

Konkurs typowania wyników Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej – Egipt 2021 – znamy zwycięzcę! 

Za nami wszystkie spotkania pierwszej fazy Mistrzostw Świata w Piłce Ręcznej 2021 odbywających się w Egipcie. Nasza reprezentacja wygrała dwa spotkania (z Tunezją 30:28 oraz Brazylią 33:23) i doznała porażki z reprezentacją Hiszpani (26:27), tym samym awansowała do dalszej fazy turnieju. Wytypowane do konkursu spotkania nie sprawiły uczestnikom większych kłopotów, choć nie zabrakło niespodzianek.

W konkursie wzięły udział 22 osoby, a troje z nich uzyskało 14 z możliwych 27 punktów (spotkanie Szwecja – Czechy nie odbyło się ze względu na wycofanie się reprezentacji naszych południowych sąsiadów), w związku z czym o rozstrzygnięciu konkursu zdecydowało dodatkowe losowanie. Ostatecznie laureatem okazała się Pani Klaudia Pielesz. Zwyciężczyni trafnie wytypowała 6 z 9 spotkań (dodatkowo w 4 poprawnie wskazała różnicę bramek). Panią Klaudię zapraszamy po odbiór nagrody do Hali Sportowej MOSiR przy ul. Folwareckiej 10.

Gratulujemy i zapraszamy na do udziału w kolejnych konkursach!