na zdjęciu grupowym uczestnicy zajęć fitness w sali sportowej

Maraton Fitness oraz Dzień Otwarty Tenisa Stołowego – 25.02.2023

W tym roku 751 Rocznicę Urodzin Miasta obchodziliśmy w dniu 25 lutego na sportowo. MOSiR Żory przygotował dwie ciekawe oferty. Jedna z nich była przeznaczona dla amatorów gry w tenisa stołowego, a druga dla lubiących zajęcia fitnessu. Z obu propozycji można było skorzystać biorąc udział w zajęciach w Pawilonie sportowym przy ul. Wodzisławskiej 213. Ogółem z obu propozycji skorzystało 50 osób.

Na zajęcia „Dnia otwartego tenisa stołowego dla mieszkańców” przybyli chętni, którzy chcieli spróbować swoich sił, nie tylko zagrać ale nauczyć się gry od podstaw pod okiem instruktora. Każdy mógł więc skorzystać z tej oferty i chętnych nie zabrakło. Rozgrane zostały mecze singli i w deblach, w których wzięły udział dzieci, młodzież oraz dorośli.

Z kolei na „Maraton Fitness z okazji Urodzin Miasta” przybyły w większości mamy z dziećmi. Dla najmłodszych był przygotowany kącik malucha. W tym czasie gdy dzieci bawiły się w sąsiednim pomieszczeniu pod okiem animatorki, mamy miały dla siebie całe 90 minut tańca z instruktorkami od fitnessu. W przerwie był czas na batonika regeneracyjnego i łyk wody. Wszystkim taka aktywność się spodobała. Dziękujemy za zaangażowanie w prowadzeniu i obsłudze imprezy: prowadzący Marzena Szymańska, Marta Langowska, Izabela Głowacka, Agnieszka Sobik, animacje z dziećmi Julia Szymańska, zdjęcia Zuzanna Wróbel.