Serdecznie zapraszamy do włączenia się w organizację wydarzeń sportowych odbywających się w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich oraz XXI Sportowy Turniej Miast i Gmin.

Tegoroczna edycja potrwa od 26 maja do 1 czerwca 2015r. W roku ubiegłym dzięki zaangażowaniu Mieszkańców naszego miasta udało się zorganizować ponad dziewięćdziesiąt imprez sportowych, w których uczestniczyło 3 551 osób.

Mamy nadzieję, że w tym roku także możemy liczyć na Państwa obecność podczas organizacji wydarzeń sportowych.

Naszym celem jest zaktywizowanie jak największej liczby stowarzyszeń, instytucji, przedsiębiorców, osób prywatnych – po prostu każdego – do organizacji lub uczestnictwa w imprezach sportowo-rekreacyjnych. Uczestniczyć mogą wszyscy mieszkańcy m.in.: osoby dorosłe, przedszkolaki, uczniowie szkół, studenci, pracownicy firm itp.

Na wszystkie pomysły dotyczące organizacji imprez, turniejów, rozgrywek i innych imprez sportowych czekamy do dnia 14 maja 2015. Program imprez sportowych przygotowanych w ramach tzw. “Tygodniu Sportu” przez MOSiR Żory będzie wkrótce dostępny na oddzielnych plakatach.

Koordynatorem akcji jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach
Dział Sportu tel. 43-41-172
Zgłoszenia na adres: m.wieclaw@mosir.zory.pl

Pobierz i wypełnij kartę zgłoszenia

Zobacz regulamin Europejskiego Tygodnia Sportu

Pobierz plakat w wersji PDF

Sprawozdanie z przebiegu Europejskiego Tygodnia Sportu w Żorach