na zdjęciu uczestnicy zajęć zumby tańczący w hali sportowej przed sceną

Drugi „aktywny poniedziałek” już za nami – 21.02.2022

21 lutego br,. w Hali sportowej MOSiR-u odbył się kolejny, ostatni już podczas tegorocznych ferii zimowych, „aktywny poniedziałek”. Trzydziestoosobowa grupa pań, biorąca udział w imprezie miała okazję spalić swoje kalorie i popracować nad zgrabną sylwetką. Zumbę i inne tańce poprowadziła instruktorka – Pani Marzena Szymańska.  W trakcie zajęć można było też skorzystać z fachowych porad dietetyczki, stylistki od włosów i paznokci oraz kosmetyczki. Uczestnicy imprezy w przerwie mogli dokonać pomiaru tkanki, porozmawiać o indywidualnej diecie, czy też degustować produkty zalecane do stosowania podczas diety, czy też po dużym wysiłku.

Należy dodać, że dużym powodzeniem cieszyło się stanowisko dla najmłodszych, gdzie dzieci pod okiem animatorek spędzały na sportowo swój wolny czas i otrzymały od organizatora słodki upominek.

Już teraz na zakończenie ferii zimowych, w dniu 25 lutego, pragniemy zaprosić wszystkie dzieci w wieku do 13 lat na Halę sportową. Dla najmłodszych przygotowaliśmy ciekawy blok sportowy, gdzie będzie sporo atrakcji i konkurencji sportowych z nagrodami.