29 kwietnia w Parku Cegielnia po raz kolejny odbędą się zawody sportowe „Biathlon Dla Każdego”. Miasto Żory uczestniczy w cyklu nieprzerwanie od 2014. W tym roku zawody odbędą się w aż osiemnastu miastach, w siedmiu województwach: dolnośląskim, śląskim, małopolskim, wielkopolskim, mazowieckim, lubuskim i mazowieckim. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w zawodach skierowanych do dzieci, młodzieży a także osób dorosłych.

Gośćmi specjalnymi podczas tegorocznej żorskiej edycji zawodów będą reprezentanci Polski w biathlonie – Krystyna i Grzegorz Guzikowie (uczestnicy Igrzysk Olimpijskich, Mistrzowie Polski, Brązowy Medaliści Mistrzostw Europy 2017 w rywalizacji par mieszanych).

Zapisów można dokonać elektronicznie do dnia 28.04.2018 online lub w dniu zawodów (sekretariat) w godzinach 9.00 – 9.45, jeżeli nie zostanie osiągnięty limit 300 uczestników. Regulamin zawodów dostępny jest poniżej.

Serdecznie zapraszamy miłośników biathlonu do Żor!

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w zawodach „Biathlon Dla Każdego”. Impreza skierowana jest do dzieci, młodzieży, ale również osób dorosłych, które rywalizując w biegu na krótkim dystansie oraz strzelaniu z broni laserowej uczą się biathlonowej rywalizacji.

Po raz czwarty w Żorach w Parku Cegielnia będziemy gościć miłośników biathlonu i nie tylko. Zawody odbędą się 29 kwietnia w 10 kategoriach wiekowych. Zapisów można dokonać na stronie Polskiego Związku Biathlonu lub w dniu zawodów w godzinach od 9.00 do 9.45, jeżeli nie zostanie osiągnięty limit 300 zawodników.