Na plakacie zapowiedź wyjazdu na Równicę, u góry logo Akcji Lato 2021, w środku zdjęcie przedstawiające widok z trasy w górach
Jesteś głodny wrażeń, których dostarcza spacer po górach? Lubisz podziwiać widoki górskie? Chcesz odpocząć od wielkomiejskiego stresu i miło spędzić swój czas? Masz ochotę na relaks?
MOSiR Żory serdecznie zaprasza miłośników pieszych wędrówek na wycieczkę na Równicę w dniu 11 lipca 2021. Są jeszcze wolne miejąca. Specjalnie dla Was zostają też przedłużone zapisy do 9 lipca do godz. 13.00.

MOSiR Żory zaprasza na wycieczkę wszystkich amatorów pieszych wędrówek po górach. Tym razem wybierzemy się spacerkiem z Ustronia na Równicę. Tam posilimy się kiełbasą z grilla i podziwiając panoramę Beskidów, zrelaksujemy po trudach wycieczki. Pamiętajmy o odpowiednim ubiorze i obuwiu sportowym, dostosowanym do warunków.

Zapisy i wpłaty (45 zł) w kasie hali sportowej MOSiR, ul. Folwarecka 10 w Żorach, codziennie w godz. 7.00 –21.00, do 7.07 godz.13.00 lub do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.