na plakacie zdjęcie biegaczy w strojach biało-czerwonych i informacje o imprezie na białym tle
na plakacie informacje o wydarzeniach, w tle biało-czerwona flaga i zarys orła
Zaproszenie na III Żorski Bieg Biało-Czerwony
Nie tak dawno liczne grono mieszkańców naszego miasta przekraczało linię mety XIV Żorskiego Biegu Ulicznego. Za kilka dni z okazji Święta Niepodległości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji będzie organizatorem kolejnego biegowego wydarzenia w Żorach. Tym razem zachęcamy Was do wzięcia udziału w III Żorskim Biegu Biało-czerwonym, rekreacyjnym biegu w Parku Cegielnia dla rodzin, by uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W dniu dzisiejszym zakończyły się zapisy internetowe, z których skorzystało 127 osób. Są one uprawnione do odbioru numeru startowego w kasie Hali Sportowej (9, 10 listopada) lub w dniu imprezy w biurze zawodów. Równocześnie informujemy wszystkich chętnych, którzy do tej pory nie zarejestrowali woli swojego udziału, że mamy jeszcze przygotowane 123 wolne miejsca w naszym biegu i że w dniu imprezy możecie się jeszcze zapisać do udziału w biegu. Sekretariaty będą czynne od godziny 9.00 do 10.30. Dla uczestników przygotowaliśmy gadżet/upominek w postaci białej lub czerwonej czapki – odbiór w dniu imprezy zgodnie z zapisami w regulaminie. Mamy nadzieję, że w najbliższy czwartek na starcie o godz. 11.11 będzie nas 250 osób i utworzymy wielką „biało-czerwoną flagę”.
Jednocześnie informujemy o całkowitej rezerwacji toru rolkowego w godzinach od 8.30 do 13.00 w dniu 11 listopada.
Miłośników strzelectwa zapraszamy w dniu 11 listopada na „Otwarte Zawody Strzeleckie z okazji Dnia Niepodległości” na strzelnicy Dębina. Zapisy od godz. 10.00 do 12.00.

Jeszcze nie ochłonęliśmy po październikowym bieganiu ulicznym a tu już zbliża się kolejne zmaganie! Trzecia edycja Żorskiego Biegu Biało-Czerwonego już za kilka dni. W tym roku pobiegniemy trasą dwukilometrową po malowniczym Parku Cegielnia. Zapisów dokonacie internetowo ale najpierw zapraszamy do zapoznania się z regulaminem imprezy dostępnym poniżej. Limit uczestników to 250 osób. Jak co roku, spodziewamy się Waszego zaangażowania i zachęcamy do stawienia się w patriotycznych barwach biało-czerwonych, aby stworzyć niepowtarzalny klimat święta, jakie przypada na dzień biegu. Nie przypadkowa jest również godzina startu, gdyż bieg rozpoczniemy o 11:11.

Wszystkich patriotów, małych i dużych zachęcamy do udziału w imprezie i do zobaczenia pod bramą!