Już jutro XXVIII Mikołajkowy Turniej Przedszkolaków!

6 grudnia dzieci obchodziły Dzień świętego Mikołaja. Wiele z nich otrzymało już swoje prezenty. Do Hali sportowej MOSiR-u w Żorach Mikołaj dotrze 8 grudnia, gdzie zostanie powitany przez dwanaście piętnastoosobowych reprezentacji z Żorskich przedszkoli.

Podczas XXVIII Mikołajkowego Turnieju Przedszkolaków dzieci wezmą udział w licznych konkurencjach rekreacyjno-sportowych, które będą przeplatane konkursami z nagrodami dla najmłodszej, towarzyszącej publiczności. W tym dniu imprezę uświetnią także mikołajkowe występy dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych z Żor. Na dzieci czekać będą także sympatyczne, żywe maskotki, które wraz z Mikołajem zaproszą do wspólnej rozgrzewki i konkurencji. W tym dniu każde dziecko biorące udział w imprezie zostanie obdarowane przez Mikołaja słodkościami. Na zakończenie przedszkolnym drużynom biorącym udział w zawodach, zostaną wręczone medale, puchary, dyplomy i słodkie upominki. Ponadto najlepsze trzy zespoły od organizatora otrzymają maskotki, a na zakończenie turnieju Mikołaj zaprosi wszystkie zespoły do wspólnego, pamiątkowego zdjęcia.

Imprezę rozpoczynamy o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy rodziców i dziadków dzieci biorących udział w zawodach, do wspólnego kibicowania.

Na zdjęciu gadżety, które otrzymają nasi mikołajkowi zawodnicy w dniu imprezy

na plakacie na niebieskim tle zdjęcie przedszkolaków w hali sportowej, ilustracja Mikołaja sportowca i wzór medalu

W dniu 8 grudnia 2023 roku odbędzie się coroczny Mikołajkowy Turniej Przedszkolaków. To już 28 edycja tej wyjątkowej imprezy. Zapraszamy do udziału reprezentacje żorskich przedszkoli i rodziców do kibicowania w dniu wydarzenia w żorskiej Hali Sportowej!