na plakacie zapowiedź turnieju tenisa stołowego, zdjęcia z lat poprzednich oraz loga na dole
Uwaga: jest nas coraz więcej, trwają zapisy na coroczny i tradycyjny już Wigilijny Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym. Czekają na Was pamiątkowe koszulki i bogate nagrody oraz mnóstwo dobrej zabawy. Swoje uczestnictwo możesz zgłosić wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza na największe wydarzenie tenisowe!

28.12.2023 odbędzie się XXIV Wigilijny Turniej Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym.

Od kilkunastu lat w grudniu do żorskiej hali sportowej przybywa około 200 miłośników tenisa stołowego. Do udziału w turnieju zapraszamy osoby indywidualne, reprezentacje klubów, dzieci i młodzież w różnych kategoriach wiekowych z podziałem na amatorów oraz osoby zrzeszone. Na zwycięzców czekają puchary, nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe koszulki. Udział w imprezie jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzymuje dodatkowo poczęstunek.  Turniej rozgrywany będzie na 24 stołach do ping-ponga a nad prawidłowym przebiegiem zawodów będą czuwali sędziowie główni, delegowani prze Śl.Z.T.S oraz wolontariusze.

To wydarzenie sportowe, które oprócz współzawodnictwa, jest z pewnością dobrym momentem do wypełnienia czasu wolnego w okresie świąteczno-noworocznym. Zapraszamy!