na plakacie na jasnym tle informacja o konwencji fitness, z boku zdjęcie Qczaja i gości wydarzenia, na dole logotypy
W związku z zamknięciem zapisów online na 1. Żorską Konwencję Fitness, organizator imprezy – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach uruchamia od 7 kwietnia, w godz. 6.00 – 21.00 dodatkową sprzedaż biletów, która potrwa do 10 kwietnia br., do godz. 9.00.
 
Bilety ACTIVE (100 sztuk) oraz FAN (50 sztuk) do nabycia w kasie Hali sportowej MOSiR-u.
 
Impreza ma się odbyć zgodnie z planem, tj. 10 kwietnia br., w Hali sportowej MOSiR, ul. Folwarecka 10 w Żorach.
na zdjęciu Daniel Qczaj

Czas leci, śledźcie najnowsze informacje dotyczące naszych Partnerów imprezy w wydarzeniu na Facebooku. Link znajdziecie poniżej:

Już 10 kwietnia br. zapraszamy do Hali sportowej MOSiR-u na dzień pełen ekscytacji, pozytywnej energii. Będzie można wziąć udział w zajęciach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą.  Głównym punktem programu będzie trening z QCZAJ’em! Daniel Kuczaj to jedna z najjaśniejszych gwiazd sceny fitness w Polsce. Dla posiadaczy biletów Activ mamy pamiątkowe ręczniki z Logo. Ponadto każdy uczestnik będzie mógł otrzymać  autograf gwiazdy Fitness-u i zrobić pamiątkowe zdjęcie.


Zapraszamy na I Żorską Konwencję Fitness w ramach 750 urodzin miasta Żory. To będzie dzień pełen pozytywnych emocji. MOSIR Żory wprowadza do swojego kalendarza nową imprezę poświęcona aktywności fizycznej i zdrowemu trybowi życia. 10 kwietnia na hali miejskiej w Żorach uczestnicy będą mogli wziąć udział w 6 godzinnych zajęciach i warsztatach prowadzonych przez trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą. Głównym punktem programu będzie trening z QCZAJ’em! Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych, którego pokochały Polki. Jego niesamowita energia i pozytywne podejście do życia sprawiło, że jest także popularnym instagramowym influencerem i motywatorem. Na swoim profilu na Instagramie zgromadził kilka set tysiące fanów, których regularnie motywuje do działania i zaraża pozytywną energią i optymizmem. Szerokiej liczbie swoich fanek znane są jego hasła „ukochoj się z Qczajem” oraz  „jedziemy z tym rzyciem, upocimy, ustękamy i wyćwiczymy cuda”. W swoim programie przybliży uczestnikom temat ćwiczeń, diety, motywacji. Znajdzie się również  czas na zdjęcia, autografy, rozmowy, konkurs z nagrodami. W programie imprezy znajdzie się również taneczną dawkę zumby na rozgrzewkę, prelekcję oraz spotkanie z ekspertem ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz trening coraz bardziej popularnego w naszym kraju nurtu Animal Flow. Szczegóły, regulamin, postacie prowadzących oraz formy zapisów dostępne na stronie organizatora. Warto już dziś zarezerwować miejsce.

Program godzinowy:

  • 8.30 – 9.35 / Rejestracja wszystkich uczestników
  • 9.45 – 9.55 / Prezentacja programu, zapowiedź gościa przez konferansjera
  • 9.55 – 10:35 / Zumba – Joanna Dziedzic
  • 10.35 – 11.05 / Spotkanie z dietetykiem dr Grzegorzem Zydkiem
  • 11.10 – 12.10 / Trening z QCZAJ’em
  • 12.20 – 13.20 / Czas na rozmowy, zdjęcia i autografy, poczęstunek w strefie Fit Baru, prezentacja punktów wystawienniczych
  • 13.20 – 14.45 / Animal Flow – nowa forma treningu – Marta Sikora
na zdjęciu plakat, pocztówka i ręcznik z logo MOSiR