Na plakacie biała tarcza z krzyżem i informacja o odwołaniu szkółki łyżwiarskiej dla dzieci.

UWAGA! Komunikat dotyczący „Szkółki Jazdy Na Łyżwach Dla Dzieci”

W zawiązaniu do ogłoszonego przez Ministra Zdrowia w dniu 11 lutego 2021 utrzymania obowiązujących ograniczeń, nakazów i zakazów dotyczących sportu amatorskiego, jesteśmy zmuszeni do odwołania „Szkółki Jazdy Na Łyżwach Dla Dzieci”.

UWAGA! Komunikat dotyczący „Szkółki Jazdy Na Łyżwach Dla Dzieci”

W zawiązaniu do ogłoszonego przez Ministra Zdrowia w dniu 28 stycznia 2021 utrzymania obowiązujących ograniczeń, nakazów i zakazów dotyczących sportu amatorskiego, jesteśmy zmuszeni do reorganizacji „Szkółki Jazdy Na Łyżwach Dla Dzieci”. Dokładamy wszelkich starań, aby zaplanowane zajęcia dla dzieci mogły dojść do skutku, dlatego też proponujemy zmienioną formułę szkółki.

W związku z tym:

  • przenosimy zaplanowane spotkanie organizacyjne z dnia 2 lutego na 16 luty, godzina 17.00,
  • odwołujemy zajęcia w dniach 6, 7, 13, 14 lutego, tym samym cykl zajęć zamknie się w 8 spotkaniach, w pozostałych, niezmienionych terminach,
  • proporcjonalnie do ilości spotkań zostanie pomniejszona opłata za udział dziecka w zajęciach. Nowy koszt szkółki to 80 zł za osobę.

Jednocześnie informujemy, że jeżeli w okresie po 14 lutego zostaną utrzymane dotychczasowe obostrzenia wynikające z rozporządzeń Rady Ministrów, szkółka zostanie odwołana definitywnie.

Przypominamy, że trwają zapisy do „Szkółki Jazdy Na Łyżwach Dla Dzieci”. Zajęcia prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów w sobotnie i niedzielne poranki do połowy marca. Na listach zostało jeszcze trochę wolnych miejsc zarówno w grupie początkującej jak i zaawansowanej. Więcej szczegółów znajdą Państwo na plakacie i w regulaminie imprezy.

Zajęcia odbędą się pod warunkiem, że pozwolą na to obowiązujące przepisy sanitarno-epidemiologiczne.

Z początkiem lutego, jeżeli pozwolą na to obowiązujące przepisy sanitarno-epidemiologiczne Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchomi odpłatną „Szkółkę jazdy na łyżwach dla dzieci”. Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy i obejmą one 12 spotkań. Tym samym zapraszamy dzieci do skorzystania z przygotowanej oferty. Początkujących zachęcamy do nauki jazdy a zaawansowanych do doskonalenia techniki. Szczegóły szkółki w regulaminie.

Na grafice: informacje dotyczące “Szkółki jazdy na łyżwach dla dzieci”. Wszystkie zamieszczone informacje na grafice są zawarte w regulaminie.