na grafice zimowy motyw ze sprzętami sportowymi i logo akcji zima 2024

Zapraszamy na niezapomniane Ferie Zimowe 2024 zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach! Rozpocznijmy przygodę 29 stycznia, uczestnicząc w malowniczym kuligu z zaprzęgami konnymi w Wisłach Czarnych, gdzie czeka na nas degustacja kiełbasy z rusztu, oscypkiem, żurawiną i aromatyczna malinowa herbata w góralskiej kolibie przy ciepłym palenisku.

Dla pasjonatów modelarstwa lotniczego, 29 stycznia w Hali Sportowej odbędą się Otwarte Zawody Modeli Latających, a w tym samym miejscu, wieczorem, dzieci i młodzież będą miały okazję uczestniczyć w cyklu 4 spotkań z instruktorem tenisa stołowego w ramach programu „ABC Tenisa Stołowego”.

Nie zabraknie również emocji sportowych – od Otwartego Turnieju Piłki Nożnej i Ogniwek, poprzez halowe festiwale dmuchańców, aż po Otwarte Turnieje Szachowe, Koszykarskie i Mini Siatkówki. W programie także zajęcia samoobrony prowadzone przez doświadczonego Mistrza Międzynarodowej Federacji Sztuk Walki, Jarosława Dobrenkę.

Zawitaj do nas 6 lutego, uczestnicząc w fascynujących pokazach szalonych naukowców, warsztatach kuchni molekularnej oraz konkurencjach sprawnościowych dla dzieci. Wieczorem dla dorosłych zaplanowano „Fitness Show” – intensywny trening ogólnorozwojowy, pokaz siłowy i ćwiczenia z gumami, z możliwością konsultacji z trenerami personalnymi. Dodatkowo dla najmłodszych przygotowano stanowiska rekreacyjne, Zumba Kids i „kącik malucha”.

Zakończ ferie w wielkim stylu, uczestnicząc w kuligu z zaprzęgami konnymi, degustacji regionalnych smakołyków i w Otwartym Turnieju Tenisa Stołowego.

Szczegółowe informacje, regulaminy oraz zapisy dostępne na naszej stronie ww. Dołącz do naszej zimowej przygody pełnej sportu, zabawy i niezapomnianych chwil!