na grafice informacje o zapisach na bieg biało-czerwony i zdjęcie gadżetów oraz uczestników biegu
na mapie zaznaczony przebieg trasy biegu biało-czerwonego na terenie parku cegielnia
na plakacie na czerwonym tle informacje o biegu biało-czerwonym, u góry zdjęcie tłumu z flagami

plakat z biało-czerwoną flagą oraz harmonogramem wydarzeń opisanych w tekście

W najbliższą sobotę w Parku Cegielnia będziemy świadkami V edycji Żorskiego Biegu Biało-Czerwonego. W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza miłośników biegania do aktywnego udziału w imprezie. Start biegu zaplanowano o godzinie 11.11. Chcielibyśmy przypomnieć Państwu kilka najważniejszych informacji. Zapisy będą prowadzone w dniu biegu, w sekretariacie w godzinach od 8.30 do 10.45. Obowiązuje limit zawodników 250 osób, decyduje kolejność zgłoszeń. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy pamiątkowy numer startowy, flagę oraz gadżet w postaci czapki w narodowych barwach. Przypominamy, iż impreza ma charakter rekreacyjny, a udział w biegu jest bezpłatny. Osoby, które ukończą bieg będą uprawnione do wzięcia udziału w przygotowanym dla uczestników konkursie z nagrodami. Zachęcamy do udziały całe rodziny, mile widziane będą wśród uczestników akcenty i atrybuty w biało-czerwonych barwach.

Bieg ten wchodzi w zakres miejskich obchodów Narodowego Święta Niepodległości – szczegółach innych wydarzeń na plakacie poniżej.

W biegu weźmie udział kilku żorskich sportowców, którzy są członkami kadr narodowych w różnych dyscyplinach sportowych. Serdecznie zapraszamy do udziału!