na plakacie na ciemnym tle trzy bilety z napisem bilet last minute i logo żorskiej konwencji fitness

Uwaga miłośnicy fitness-u, od dziś bilety Last Minute na naszą Konwencję za 45 zł. Przypominamy, że już w najbliższą sobotę wyjątkowy maraton fitness w Żorach.

Właśnie zakończyliśmy internetową sprzedaż biletów przez platformę Evenea na II Konwencję Fitness. Ale w związku z tym, że możemy jeszcze uzupełnić ilość uczestników imprezy o kolejne 30 osób, informujemy iż wprowadzamy do sprzedaży 30 sztuk dodatkowych biletów „Last minute”, w cenie 45 zł.

Posiadacz takiego biletu będzie uprawniony do wszystkich atrakcji programowych imprezy oprócz możliwości skorzystania z FIT Baru. Będzie więc mógł wziąć udział w pięciogodzinnym treningu fitness ze wszystkimi gwiazdami, skorzystać ze stanowisk partnerów wydarzenia, otrzyma reklamowy gadżet oraz weźmie udział w losowaniu nagród.

Bilety „Last minute” będą do nabycie w kasie Hali Widowiskowo-sportowej przy ulicy Folwareckiej 10, od 30 marca aż do wyczerpania limitu.

Kilka drobiazgów, które należy zabrać ze sobą na Konwencję Fitness:
– matę do ćwiczeń
– strój sportowy
– wejściówkę/bilet
– humor i dobre nastawienie

Należy pamiętać:
– rejestracja uczestników /odprawa w dniu imprezy, w godz. 8.00 – 10.00
– uroczyste otwarcie imprezy o godz. 9.10

Koniecznie zapoznaj się z regulaminem imprezy!

Życzymy powodzenia!

Pełny opis wydarzenia oraz informację o programie i naszych gościach znajdziesz na wydarzeniu Evenea – kliknij tutaj.

na plakacie informacje o konwencji fitness, zdjęcia prowadzących zajęcia i loga na jasnym tle
na zdjęciu Katarzyna Dziurska
na zdjęciu Tomasz Choiński

Na imprezę zapraszają na swoim profilu Instagram:

UWAGA: w związku z organizacją 2. Żorskiej Konwencji Fitness w dniu 1.04.2023 w godzinach od 6.00 do 16.00 siłownia cardio będzie nieczynna.

Wyjątkowa atrakcja dla miłośników fitess w Żorach już 1 kwietnia, i to nie żart primaaprilisowy.

MOSiR zaprasza na  II Żorską Konwencję Fitness z udziałem znanych postaci !

II Żorska Konwencja Fitness, to jedna z ważniejszych propozycji programowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach. Po udanej ubiegłorocznej pierwszej edycji, której główną atrakcją był trening z QCZAJ’em tym razem organizator zaprosił kilka znanych postaci ze „świata fitness”. Uczestnicy imprezy w hali miejskiej w Żorach będą mogli wziąć udział w pięciogodzinnych zajęciach treningowych i warsztatach prowadzonych przez trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą. Do Żor w tym roku zaproszono najlepszych trenerów personalnych z Polski znanych z ekranów telewizyjnych oraz platform treningowych, które obserwowane są przez setki tysięcy osób. Niewątpliwą atrakcją będzie udział Katarzyny Dziurskiej – trenerki fitness, Mistrzyni Świata w Fitness FIgure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness, finalistki 8. edycji „Dancing with the Stars” , ekspertki fitnessu i zdrowego odżywiania w programach „Dzień dobry TVN” czy „Pytanie na śniadanie” prowadzącej platformę dietetyczno-treningową „SlimProjekt”. Niecodziennych wrażeń uczestnikom przyniesie zapewne trening z Tomaszem Choińskim – mistrzem Polski w aerobiku sportowym, instruktorem fitness i kulturystyki, byłym członkiem Teamu Be Active Ewy Chodakowskiej, prowadzącym warsztaty fitness w programach telewizyjnych oraz autorem książek i nagrań o tematyce fitness. W programie pojawią się także zajęcia jogi z Małgorzatą Grabarą – dr hab. nauk o kulturze fizycznej, profesor AWF Katowice, wykładowcą rekreacji ruchowej w oparciu o system fizycznych ćwiczeń hatha jogi, autorką wielu publikacji w tym książki „Asany jogi dla współczesnego człowieka”. Poza gośćmi z Warszawy i Katowic na konwencji pojawią się żorscy trenerzy  fitnessu i jogi: Weronika Porada – trener personalny, instruktorka programów LesMills, BodyPump, instruktorka fitness, pilatess, DeepWork oraz  Małgorzata Kubica – nauczyciel jogi Iyengara na co dzień prowadząca zajęcia w swoim studio Atudio Jogi AHIMSA. II edycja konwencji to będzie ogromna dawka energii i kształtowania własnego ciała, wszyscy prowadzący bloki treningowe przekażą swoje umiejętności prowadzenia zajęć a także wskazówki do ćwiczeń na przyszłość.  Program przybliży także temat diety, motywacji, a także ciekawostek z zakresu zdrowego trybu życia i zasadach dobrego odżywiania. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, punktów wystawienniczych oraz pomiarowych, możliwości zdobyci autografów i zdjęć z naszymi gośćmi. Dla każdego uczestnika przygotowano posiłek oraz pamiątkowy gadżet. Szczegóły, regulamin, postacie prowadzących oraz formy zapisów dostępne na stronie organizatora. Warto już dziś zarezerwować miejsce. Zachęcamy do zapisów!

Program godzinowy:

  • 8.00 – 10.00 / Rejestracja wszystkich uczestników
  • 9.10 / Uroczyste otwarcie
  • 9.15 / Ogólnorozwojowa rozgrzewka fitness – Weronika Porada – Żory (40 min)
  • 10.00 / Trening rozciągający jogi – Małgorzata Grabara – AWF Katowice (45 min)
  • 10.50 / Trening fitness Super Cardio – Tomasz Choiński – Warszawa (50 min)
  • 12.00 / Trening fitness Full Body Workout – Katarzyna Dziurska – Warszawa (60 min)
  • 13.00 / Relaksacja ciała i umysłu – Małgorzata Kubica (10 min)
  • 13.10 / Przerwa na posiłek, zdjęcia i autografy z prowadzącymi treningi, prezentacja stanowisk sponsorów (60 min)
  • 14.00 / Zakończenie programu konkurs z nagrodami dla uczestników