na plakacie na ognistym tle informacje na temat wydarzenia żorska otwarta strefa ogniowa

Żorska Otwarta Scena Ogniowa – 12.03.2022

To będzie bez wątpienia jedna z najbardziej widowiskowych imprez organizowanych w naszym mieście! Już w najbliższą sobotę, 12 marca na Rynku odbędzie się „Żorska Otwarta Scena Ogniowa”. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka na leczenie Kajetana Maciejowskiego – chłopca chorego na Zespół Canavana.

Żorska Otwarta Scena Ogniowa to pokazy fireshow połączone z tzw. open fire, czyli otwartą sceną ogniową. Impreza odbędzie się na żorskim Rynku w sobotę, 12 marca w godzinach 19:00 – 21:00 z inicjatywy miłośników pokazów ogniowych.

Pierwszą częścią imprezy będą programy artystyczne przygotowane przez zaproszone grupy i osoby: IsafiręGrupę Artystyczną KAMAnMaster Filipsa oraz Tancerzy Ognia Ikar. Natomiast w części drugiej na scenę może wejść każdy, kto ma jakiekolwiek doświadczenie w tańcu z ogniem.

W przerwach od występów konferansjer nawiąże do pełnej ognia historii Żor oraz zaprosi chętnych na scenę. Podczas wydarzenia odbędzie się także zbiórka pieniędzy na Kajetana Maciejowskiego, chłopca chorego na Zespół Canavana. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

/źródło: UM Żory/