Na plakacie zapowiedź żorskiego cross trathlonu, na dole logo imprezy, u góry zdjęcia z ubiegłorocznej edycji - zawodnicy na starcie, kolarz, biegacz, medale i pływacy
Grafika przedstawia mapę trasy biegowej
Grafika przedstawia mapę trasy pływackiej
Grafika przedstawia mapę trasy rowerowej
Uwaga uczestnicy Żorskiego Cross Triathlonu. Z uwagi na nagłe pojawienie się problemów z nawierzchnią na części trasy rowerowej (prace ziemne w lesie ciężkim sprzętem, którego efektem są głębokie podmokłe koleiny i usuwiska) ze względu na wasze bezpieczeństwo zmuszeniu jesteśmy na korektę przebiegu trasy rowerowej naszej imprezy. Prosimy i zapoznanie się z nowa wersją trasy.
na grafice na kolorowym tle informacja o otwartych treningach pływackim i rowerowym
grafika przedstawia logotypy sponsorów wydarzenia na białym tle

grafika prezentuje na ciemnym, drewnianym tle medal pamiątkowy, biały ręcznik i niebieski plecak na ramię

Zapraszamy 12 września do startu w trzeciej edycji Żorskiego Cross Triatlonu. Biegasz, jeździsz na rowerze i umiesz pływać? Sprawdź czy jesteś w stanie pokonać dystans 1/8 Ironmana. Na chętnych czeka ok. 500 metrów pływania, licząca 22 km trasa rowerowa po duktach leśnych oraz bieg wśród drzew i stawów na dystansie 5 km. Doskonała lokalizacja nad kąpieliskiem Śmieszek, w otoczeniu malowniczych lasów oraz przy parku rozrywki Twinpigs z pewnością sprawi, że zawody będą wspaniałą przygodą dla wytrawnych zawodników i amatorów oraz widowiskiem pełnym wrażeń dla rodzinnie dopingujących kibiców. MOSiR Żory, Klub Sportowy HRmax Żory oraz Urząd Miasta zapraszają do udziału.

Prosimy o śledzenie naszego profilu i wydarzenia na Facebooku, gdzie pojawiać się będą wszelkie aktualizacje dotyczące imprezy.