Zapowiedź nadchodzących wydarzeń – styczeń 2018

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, w Hali Sportowej odbędzie się finałowy turniej I rundy rozgrywek Żorskiej Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego, który zadecyduje o awansach i spadkach z poszczególnych lig. Przypomnijmy, że do klasyfikacji końcowej zaliczone zostaną trzy najlepsze wyniki z czterech turniejów rozegranych pomiędzy październikiem 2017 i styczniem 2018, a z lig spadnie i awansuje po trzech zawodników. Zapraszamy kibicowania uczestnikom!

W minionym roku w parku wodnym „Aquarion” odbyły się zawody pływackie szkół ponadpodstawowych oraz młodzieży szkolnej i klas VII szkół podstawowych. Tym razem 25 stycznia do rywalizacji w „Powiatowych Mistrzostwach Dzieci Szkół Podstawowych w Pływaniu” przystąpią uczniowie z roczników 2011 – 2005. Zawody zostaną rozegrane w kilkunastu kategoriach indywidualnych oraz sztafetach. Już teraz zapraszamy rodziców i dziadków do kibicowania najmłodszym uczestnikom zawodów.

Pod koniec miesiąca w województwie śląskim zaplanowano ferie zimowe (29.01. – 9.02). Tradycyjnie na czas przerwy w zajęciach szkolnych Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach przygotowuje atrakcyjny program „Akcji Zima 2018”. W ciągu najbliższych kilku dni zostanie on zaprezentowany na stronie internetowej oraz plakatach. W programie znalazły się m.in. turnieje sportowe, wyjazdy na kuligi i narty zjazdowe, konkursy, quizy itp. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na facebooku.