Na plakacie informacje dotyczące akcji, u dołu kolorowy baner Run Forrest, w tle grafika gór i biegacza, u góry ilustracja biegających ludzi i logo 30-lecia MOSiR
Na zdjęciu plenerowa sauna i opis dotyczący jej oferty.

Od grudnia 2020 roku trwa wyjątkowy projekt “Run Forrest – od Morza do Tatr”. Można w nim rywalizować do 12 września 2021 i śledzić swoje postępy na interaktywnej mapie. Celem jest pokonanie 1 000 km startując symbolicznie znad polskiego morza, z Władysławowa, by spróbować dotrzeć do stolicy polskich gór – Zakopanego z symboliczną metą na Kasprowym Wierchu. Wyznaczoną trasę można pokonać zarówno biegiem jak i marszem. Nawet jeśli nie uda się zdobyć szczytu, to dla Tych, którzy pokonają minimum 100 km czeka pamiątkowy medal oraz opaska.

Z okazji Dnia Kobiet MOSiR Żory przygotował dodatkową niespodziankę dla żorzanek. Dla pierwszych dwudziestu mieszkanek Żor, które zgłoszą i opłacą swój udział w dniach od 6 do 8 marca czekają upominki z logo 30-lecia MOSiR Żory i  dodatkowo dla trzech pierwszych Pań wejściówka do sauny plenerowej Beka Żaru (1 godz. – „sauna na wyłączność”).

Odbiór nagród Hala Sportowa – ul. Folwarecka w terminie od 09 – 11.03.2021 wraz z wypełnionym drukiem – załącznik nr 1. Rezerwacja sauny pod numerem telefonu 794-004-377.