Darmowe Warsztaty Nauki jazdy na rolkach i rowerach BMX

Już od 1 czerwca Stowarzyszenie Kulturalno-Sporotwe „Green” oraz Urząd Miasta Żory zapraszają na darmowe, cykliczne warsztaty jazdy na rolkach oraz rowerach BMX. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 11 do 13, w każdą niedzielę czerwca na terenie skateparku w Żorach.

Prowadzone będą przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską w składzie: Rolki: Tomasz Kwiecień oraz Patryk Gruszka, rower BMX: Zbigniew Olesiński.

Uczestnicy będą mogli podczas zajęć nieodpłatnie wypożyczyć sprzęt i podszkolić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów.

To nie wszystko, na uczestników będą czekały również dodatkowe atrakcje.

15 czerwca uczestnicy warsztatów będą mieli okazję spotkać się z Mistrzami  poszczególnych dyscyplin: Rolki: Tomek Przybylik – Mistrz Polski 2013 oraz profesjonalny zawodnik teamu Hedonskate i REMZ Skates, Łukasz Malewski – profesjonalny zawodnik teamu Hedonskate oraz Xsjado Skates, Kamil Motyka – czołowy zawodnik w slalomie na rolkach oraz członek teamu SportRebel, BMX- Dawid Godziek – jeden z najbardziej utytułowanych i utalentowanych zawodników w Polsce i Europie, profesjonalny zawodnik teamu Red Bull Europe Maciej Kiwak – profesjonalny zawodnik teamu Dartmoore.

Na zakończenie akcji 28 czerwca zostanie sprowadzona ogromna poducha FLY BAG, na której każdy będzie mógł zupełnie za darmo poskakać i poćwiczyć sztuczki, których normalnie nigdy by nie spróbował. Dla uczestników zostaną przeprowadzone mini zawody z nagrodami.

Zapraszamy serdecznie w czerwcu aby zwiększyć swoje „skillsy” na skateparku w Żorach! Zajęcia prowadzone będą zarówno dla zupełnie początkujących jak i dla tych, którzy potrafią już jeździć ale chcą podnieść swoje umiejętności.

Więcej informacji na temat Warsztatów Freestyle Skills znajdziecie tutaj: facebook

Kontakt telefoniczny:

Paweł Komosa – +48 666-077-160