Ruszył projekt Budżetu Obywatelskiego na rok 2016!

Wszystkich sympatyków sportu i aktywności fizycznej w Żorach zapraszamy do głosowania na projekt pod nazwą „2B: Bezpieczny Basen”, który został przygotowany przezMiejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach. Założenia tego projektu dotyczą modernizacji basenu odkrytego w Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym w Żorach-Roju.

Każdy mieszkaniec miasta ma głos w sprawie projektów, z których jeden wybrany zostanie wpisany do Budżetu Miasta Żory na rok 2016.

Proces wyboru podzielony został na pięć etapów – od zaprezentowania powstałych projektów, zbierania Waszych zgłoszeń aż po głosowanie i ostateczną realizację.

Od dzisiaj, tj. 25 sierpnia 2015 roku w Hali Sportowej MOSiR przy ulicy Folwareckiej 10 znajdziecie wnioski zgłoszeniowe, które możecie wypełnić i wrzucić do specjalnej skrzynki, która razem z innymi trafi do Urzędu Miasta w trzecim etapie procesu. Podobne punkty zgłoszeniowe znajdziecie w innych instytucjach miejskich, w tym w Urzędzie Miasta.

Zapraszamy do zapoznania się z projektem 2B i do składania swoich propozycji, które mogą stać się realną realizacją już w przyszłym roku!

Wniosek możecie pobrać poniżej lub wypełnić go na miejscu.

Pobierz, wydrukuj, wypełnij wniosek i wrzuć do skrzynki w jednym z punktów w mieście