na grafice na ognistym tle logo żorskiego biegu ogniowego, na dole logotypy i informacje o rozpoczęciu zapisów do imprezy
na grafice na ognistym tle wizualizacja projektu medalu żorskiego biegu ogniowego, u góry logo imprezy, na dole napis pamiątkowy medal
na grafice na ogniowym tle loga sponsorów biegu ogniowego
info: na grafice na ognistym tle lista patronów honorowych, u góry logo biegu
na grafice na ogniowym tle napis pomagamy, zbiórka dla Milanka i zdjęcie dziecka
na grafice mapa miasta Żory - rynek i okolice i trasa przebiegu obiegu ogniowego, z boku logotypy
na mapie zaznaczono Trasę Biegu Ogniowego oraz Procesji Ogniowej, a także miejsca parkingowe dostępne dla uczestników Święta Ogniowego

Startujemy z IX Żorskim Biegiem Ogniowym! Ta wspaniała i klimatyczna rywalizacja biegowa w rozgrzewającej atmosferze Święta Ogniowego po raz kolejny zagości na ulicach miasta Żory. Niezapomniane przeżycie dla nowych zawodników i obowiązkowa pozycja w kalendarzu dla tych, którzy już doświadczyli tej wyjątkowej atmosfery pod osłoną nocy i płonących pochodni.

  • data: 11.05.2022 r. /środa/
  • dystans: 5 km

Zapisy ruszyły 25 marca, szczegóły w regulaminie oraz obowiązkowych załącznikach. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz strony www aby być na bieżąco.


Serdecznie zapraszamy na wspólne treningi przed 9. Żorskim Biegiem Ogniowym, które poprowadzi Klub HRmax Żory nową trasą naszego nocnego biegu.
Treningi będą odbywały się w każdy wtorek o godzinie 18.30, zbiórka na boisku szkolnym przy SP 3 (ul. Klimka). Do zobaczenia!

Wielkimi krokami zbliża się termin 9. Żorskiego Biegu Ogniowego. W związku z niewypełnieniem limitu uczestników, informujemy, iż w dniu biegu, tj. 11 maja br. będzie możliwość dopisania się do listy startowej w biurze zawodów w godzinach od 15.00 do 21.00. Pozostało 50 wolnych miejsc, opłata startowa wynosi 80 zł (płatność tylko gotówką).