Daniel Qczaj w Żorach, już za miesiąc nowa impreza sportowa MOSiRu.

Zapraszamy na I Żorską Konwencję Fitness. To będzie dzień pełen pozytywnych emocji. MOSIR Żory wprowadza do swojego kalendarza nową imprezę poświęcona aktywności fizycznej i zdrowemu trybowi życia. 29 marca na hali miejskiej w Żorach uczestnicy będą mogli wziąć udział w 6 godzinnych zajęciach i warsztatach prowadzonych przez trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą. Głównym punktem programu będzie trening z QCZAJ’em! Jest on obecnie jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych, którego pokochały Polki. Jego niesamowita energia i pozytywne podejście do życia sprawiło, że jest także popularnym instagramowym influencerem i motywatorem. Na swoim profilu na Instagramie zgromadził kilka set tysiące fanów, których regularnie motywuje do działania i zaraża pozytywną energią i optymizmem. Szerokiej liczbie swoich fanek znane są jego hasła „ukochoj się z Qczajem” oraz  „jedziemy z tym rzyciem, upocimy, ustękamy i wyćwiczymy cuda”. W swoim programie przybliży uczestnikom temat ćwiczeń, diety, motywacji. Znajdzie się również  czas na zdjęcia, autografy, rozmowy, konkurs z nagrodami. W programie imprezy znajdzie się również taneczną dawkę zumby na rozgrzewkę, prelekcję oraz spotkanie z ekspertem ds. żywienia i suplementacji w sporcie oraz trening coraz bardziej popularnego w naszym kraju nurtu Animal Flow. Szczegóły, regulamin, postacie prowadzących oraz formy zapisów dostępne na stronie organizatora. Warto już dziś zarezerwować miejsce.

Program wydarzenia:

 • 8.30 – 9.15 / Rejestracja wszystkich uczestników
 • 9.35 – 10.35 / ZUMBA Joanna Dziedzic
 • 10.35 – 11.05 / SPOTKANIE Z DIETETYKIEM Grzegorz Zydek
 • 11.10 – 12.10 / TRENING z QCZAJ’em
 • 12.20 – 13.20 / Czas na rozmowy, zdjęcia i autografy, poczęstunek w strefie Fit Baru
 • 13.20 – 14.45 / ANIMAL FLOW Marta Sikora

Czekamy na Was!

Daniel Kuczaj

Daniel “Qczaj” Kuczaj jest obecnie jednym z najpopularniejszych trenerów personalnych, którego pokochały Polki. Jego niesamowita energia i pozytywne podejście do życia sprawiło, że jest także popularnym instagramowym influencerem i motywatorem. Na swoim profilu na Instagramie zgromadził kilka set tysiące fanów, których regularnie motywuje do działania i zaraża pozytywną energią i optymizmem. Góral pochodzący z Ludźmierza na Podhalu często posługuje się góralska gwarą a szerokiej liczbie swoich fanek znane są jego hasła „ukochoj się z Qczajem” oraz „jedziemy z tym rzyciem, upocimy, ustękamy i wyćwiczymy cuda”. W przeszłości był również aktorem, prezenterem TV, fryzjerem czy uczestnikiem programu „Taniec z gwiazdami 2019”. Qczaj to wyjątkowy trener, to trener performer, a można nawet można powiedzieć że Qczaj to styl życia. Jedyny w swoim rodzaju: szczery do bólu, z ogromem dystansu do siebie i świata, i z sercem niewyobrażalnych rozmiarów. Potrafi przemówić do nawet tych najbardziej opornych przed sportem. Dlatego że jest w tym wszystkim prawdziwy. Nie udaje, nie wywyższa się. Stara się dotrzeć przede wszystkim do kobiet, bo je najlepiej rozumie.

Marta Sikora

Jest trenerką i szkoleniowcem, osobą która łączy trening Crossfit z coraz bardziej popularnym nurtem Animal Flow – jest jedną z nielicznych certyfikowanych instruktorów Animal Flow w Polsce. Znana z przydomka „Do twarzy jej ze sztangą”. Oprócz metody treningu funkcjonalnego, w której się specjalizuje prowadzi także zajęcia indywidualne dla kobiet w ciąży, a także uzupełnia swoją aktywność o inne kierunki. Sporo uwagi poświęca Animal Flow, który nie wymaga żadnego sprzętu i wykorzystuje tylko ciężar ciała i grawitację jako opór. Wciąż się rozwija co potwierdzają liczne zdobyte certyfikaty:

 • Animal Flow Instructor Level 1
 • CrossFit Level 2 Trainer (CF-L2)
 • CF Gymnastics Trainer
 • CF Weightlifting Trainer
 • CF Kettlebell Trainer
 • CF Competitor Trainer

Od najmłodszych lat jest związana ze sportem. Po krótkiej przygodzie w najmłodszych latach ze szkołą tańca towarzyskiego trafiła na zajęcia akrobatyki sportowej i tam zgłębiała tajniki gibkości, wytrzymałości, koordynacji i równowagi stając się zawodniczką klasy mistrzowskiej biorącej udział w międzynarodowych zawodach na poziomie europejskich finałów. Te elementy przydają się w obecnej pasji. Kiedy wybrałam się na swój pierwszy trening crossfit wiedziała, że to jest dyscyplina, która pozwoli jej rozwijać się wszechstronnie. Postanowiła kształcić się w tym kierunku. Obecnie z ogromną pasją przekazuje swoją wiedzę podopiecznym podczas treningów oraz szkoleń.

dr Grzegorz Zydek

To Specjalista dietetyk, ekspert ds. żywienia i suplementacji w sporcie. Od 7 lat pracownik dydaktyczny Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Obecnie wykładowca w Zakładzie Żywienia i Suplementacji oraz dietetyk Klubu Sportowego Akademickiego Związku Sportowego AWF Katowice. Prelegent konferencji Komisji Medycznej Polskiego Komitetu Olimpijskiego „Żywienie ludzi aktywnych 2013”. Był uczestnikiem wielu szkoleń z zakresu najnowszych trendów w żywieniu sportowców. Jest współautorem wielu publikacji z zakresu żywienia oraz treningu siłowego a także współautorem podręczników akademickich „Dieta i Suplementacja w Sporcie i Rekreacji” (2012); „Żywienie i Suplementacja w Sporcie, Rekreacji i Stanach Chorobowych” (2014) oraz „Nowe trendy w żywieniu i suplementacji osób aktywnych fizycznie” (2017). Przez 6 lat był zatrudniony jako dietetyk w drużynach piłkarskich polskiej ekstraklasy (Podbeskidzie Bielsko-Biała, Odra Wodzisław Śląski, Korona Kielce). Aktualnie współpracuje z Gliwickim Klubem Sportowym Piast S.A. w zakresie żywienia i suplementacji pierwszego zespołu i drużyn młodzieżowych oraz Klubem Górnik Zabrze S.S.A. jako ekspert ds. suplementacji pierwszego zespołu. Od roku 2008 prowadzi praktykę w zakresie poradnictwa żywienia profesjonalnych sportowców oraz ludzi aktywnych fizycznie.

Joanna Dziedzic

Jest pedagogiem, nauczycielem, tancerzem, choreografem, instruktorem tańca, ale głównie znana jest jako instruktor Zumba Fitness, Zumba Gold, Zumba Kids, Aqua Zumba i Salsation. Od 10 lat prowadzi własną Szkołę Tańca i Animacji Tańczymy oraz współpracuje z większością ośrodków kultury w regionie rybnicko-żorsko-wodzisławskim prowadząc zajęcia tańca towarzyskiego, użytkowego, Zumby i Latino solo. Prowadzi formacje taneczne seniorów, z którymi na swym koncie zanotowała już wiele sukcesów.