Stare zdjęcia mają swój niepowtarzalny urok. Możemy dzięki nim zobaczyć rzeczy i miejsca, które już nie istnieją lub są zmienione tak, że z trudem możemy je rozpoznać. Zdjęcia niejednokrotnie są świadkiem historii. Jak wyglądało kiedyś miejsce, w którym mieszkamy?

Zapraszamy do obejrzenia filmów z okazji obchodów 30-lecia Samorządu Terytorialnego pod tytułem: „Sport i rekreacja na starej i nowej fotografii”.

Film nr 1/ Sport i rekreacja na starej i nowej fotografii - Obiekty sportowo-rekreacyjne

Stare zdjęcia mają swój niepowtarzalny urok. Możemy dzięki nim zobaczyć rzeczy i miejsca, które już nie istnieją lub są zmienione tak, że z trudem możemy je rozpoznać. Zdjęcia niejednokrotnie są świadkiem historii. Jak wyglądało kiedyś miejsce, w którym mieszkamy?🎬 Zapraszamy do obejrzenia pierwszego filmu z okazji obchodów 30-lecia Samorządu Terytorialnego pod tytułem: "Sport i rekreacja na starej i nowej fotografii - Obiekty sportowo-rekreacyjne"

Opublikowany przez Mosir Żory Środa, 27 maja 2020
Film nr 2/ Sport i rekreacja na starej i nowej fotografii - Spektakularne imprezy MOSiR Żory

Trzydzieści lat funkcjonowania samorządu terytorialnego to niesamowity dorobek społeczności lokalnej, to doskonały moment, aby zatrzymać się na chwilę i zobaczyć przeobrażenie naszego miasta oraz poprawę jakości życia mieszkańców.🎬 Zapraszamy do obejrzenia drugiego filmu z okazji obchodów 30-lecia Samorządu Terytorialnego pod tytułem:"Sport i rekreacja na starej i nowej fotografii - Spektakularne imprezy MOSiR Żory"

Opublikowany przez Mosir Żory Czwartek, 28 maja 2020