Prośba o Wasze głosy – nowy projekt sportowy

Drodzy mieszkańcy,

jeszcze w tym roku startujemy z nowym serwisem sportowym, nad którym pracujemy już od dłuższego czasu. Zgodnie z Waszymi głosami postanowiliśmy zebrać wszystkie najważniejsze sportowe informacje miejskich klubów sportowych każdej uprawianej dyscypliny i serwować je Wam w postaci portalu typu news.

W Żorach sport jest bardzo popularny za sprawą coraz większej ilości obiektów i inwestycji treningowych, Waszego zaangażowania w aktywne życie i całorocznej działalności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach. Chcemy w przystępny sposób przybliżyć Was do tego, co dzieje się na amatorskiej i zawodowej arenie w Mieście Żory.

W związku z projektem zwracamy się do Was o głosy wsparcia i krytyki – czego oczekujecie po takim serwisie? Na co mamy zwrócić uwagę? Co chcecie tam znaleźć? Jakie informacje będą dla Was najbardziej przydatne? Każde zdanie się liczy, gdyż projekt powstaje właśnie dla Was!

Czekamy na Wasze komentarze – sportowców – biegaczy, siatkarzy, piłkarzy, mistrzów sztuk walki, pływaków i wielu innych, którzy z chęcią sprawdzą wynik ostatniego spotkania, zapoznają sie tabelą rozgrywek w nadchodzącym sezonie czy zaplanują wspólną trasę biegu na kolejny trening.

Do usłyszenia niebawem w serwisie sport.zory.pl a tymczasem – do dzieła!

Sugestie możecie pisać pod informacją na Facebooku lub drogą poczty elektronicznej na adres: m.malaca@mosir.zory.pl. Dziękujemy za każdy głos!