UWAGA! Zapisy na Półkolonie z MOSiR-em 2019 zostają przedłużone do 12 lipca. Zapraszamy do wzięcia udziału!

Hasłem „Ubierz sportowe buty i ruszaj po wielką przygodę” chcemy zachęcić dzieci pozostające podczas wakacji w mieście, do wzięcia udziału w aktywnych półkoloniach, organizowanych przez MOSiR Żory, w dniach od 22 – 26 lipca br. W ramach półkolonii dzieci skorzystają m.in. z zaplecza kąpieliska i przystani kajakowej „Śmieszek”. Tam czekać będziemy na nich z ogniskiem i poczęstunkiem. Do ich dyspozycji, pod okiem instruktorów i ratowników, zostanie udostępniony sprzęt pływający oraz będą przeprowadzone zajęcia rekreacyjno-sportowe. Dzieci ruszą także w plener szukać ciekawych obiektów do sfotografowania.

 W ramach półkolonii przewidujemy również wyjazd w góry, do Parku Leśnych Niespodzianek, wyjście na basen i do kina. Zaprosimy też na „Dzień sportu z niespodzianką” oraz warsztaty i zajęcia sportowe, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę wychowawców i instruktorów (m.in. judo, karate, tenis stołowy i ziemny, bule). Miejscem bazowym półkolonii będzie Hala sportowa MOSIR, z możliwością korzystania z całego zaplecza sportowo-rekreacyjnego. Nad bezpieczeństwem dzieci czuwać będzie oprócz wychowawców obsługa medyczna.

Ponadto dzieci, w programie zapewnione mają śniadanie, a w porze obiadowej gorący, dwudaniowy posiłek. Wypoczynek przygotowaliśmy dla 50 dzieci, w wieku od 6 do 13 lat. Proponowane przez nas zajęcia są alternatywą na siedzący tryb życia i oderwanie się od komputera. Mając na uwadze dobro naszych dzieci gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Komplet dokumentów jest dostępny poniżej oraz w kasie hali sportowej MOSiR, codziennie, w godz. 8.00 – 20.00, do dnia 19.06. br. Koszt udziału od jednej osoby wynosi 350 zł, ze zniżką 10 % dla rodzeństwa.

Zachęcamy także do skorzystania z wielu innych atrakcji przygotowanych przez MOSiR w ramach Akcji Lato. Szczegóły już wkrótce. Kontakt w sprawie półkolonii: Dział sportu  tel.:32 43 41 172 wew. 14