Otwarty Turniej Tenisa Ziemnego – 16.08.2020

I turniejowo i rekreacyjnie korzystaj z jedynych kortów tenisowych w naszym mieście. Relacja z turnieju tenisowego oraz zaproszenie do indywidualnych rezerwacji i korzystania z kortów do końca września.

Na dobrze przygotowanych kortach w Żorach – Roju  odbył się w ramach Akcji Lato 16 sierpnia br., Turnieju Tenisa Ziemnego. Uczestnicy spotkania zagrali ze sobą w systemie „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. Przy stanie 1:1 w setach, Tie-break do 10 gemów, w trzecim secie. Po sportowej rywalizacji pierwsze miejsce zajął Bernardyn Pietras, przed Joanem Barą, Krzysztofem Mentlikiem i Janem Siemioniukiem. Zwycięzcy otrzymali puchary, nagrody pieniężne, koszulki z Logo Akcji Lato z MOSiR-em i pamiątkowe dyplomy, ufundowane przez organizatora, MOSiR Żory.