Plakat promujący VII Turniej Siatkówki Samorządowców Subregionu Zachodniego o Puchar Krainy Górnej Odry, zawierający termin, miejsce oraz listę uczestniczących drużyn.

Zapraszamy na VII Turniej Siatkówki Samorządowców Subregionu Zachodniego o Puchar Krainy Górnej Odry!

Już 18 kwietnia 2026 roku w hali sportowej MOSiR Żory spotkają się reprezentacje miast i powiatów, by rywalizować w sportowej atmosferze fair play. Na parkiecie zobaczymy drużyny z Żor, Rybnika, Wodzisławia Śląskiego, Raciborza oraz powiatów regionu.

To wydarzenie to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także integracja samorządów i wspólne budowanie pozytywnej energii wokół aktywności fizycznej.

Start o godzinie 8:30 – zapraszamy kibiców do wspierania swoich drużyn i przeżywania sportowych emocji razem z nami!

Do zobaczenia w hali sportowej MOSiR Żory!