Żorski Bieg Uliczny i XII Mikołowski Bieg Uliczny

W związku z nadchodzącą żorską imprezą biegową, która weszła w skład Grand Prix Śląskiego Związku Gmin i Powiatów zapraszamy na pokrewne wydarzenie:

27 września br. odbędzie się XII Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka. Zawodnicy jak co roku rozpoczną swój bieg o godzinie 11:00 z parkingu przy krytej pływalni natomiast meta będzie znajdować się na bieżni Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego MOSiR. Bieg bierze udział w obchodach rocznicy utworzenia Polskiego Państwa Podziemnego “My z niego wszyscy…”. Każdy uczestnik biegu bierze udział w Grand Prix Śląskiego Związku Gmin i Powiatów w biegach masowych.

Trasa prowadząca terenami Mikołowa oraz Łazisk Górnych ma długość 10km i posiada atest PZLA. Biuro zawodów będzie czynne od godz. 8:30 do 10:15 na placu harcerskim przy Krytej Pływalni Aqua Plant. Biegi dzieci i młodzieży rozpoczną się o 9:00 na Kompleksie sportowo-rekreacyjnym MOSiR.

Opłaty:

Zawodnicy zgłoszeni internetowo uiszczają opłatę w wysokości 30zł w dniu zawodów w biurze

Zawodnicy zgłoszeni w dniu imprezy uiszczają opłatę w wysokości 50zł w dniu zawodów w biurze

Zobacz: Regulamin imprezy

Zobacz: Mapa

Zobacz: Mapa Google Maps

Zobacz: Internetowy formularz zgłoszeniowy

Zobacz: Lista uczestników

Imprezą towarzyszącą podczas XII Mikołowskiego Biegu Ulicznego są:

Biegi Dzieci i Młodzieży, które odbędą się o godzinie 9:00 (27.09.2014, sobota) na terenie Kompleksu sportowo rekreacyjnego MOSiR w Mikołowie przy ul. Żwirki i Wigury 45.

Zobacz: Regulamin i formularz zgłoszeniowy

Zobacz: Plakat