Extreme City – 28.08.2020

28 sierpnia br. dobiegł końca cykl warsztatów organizowanych przez Stowarzyszenie Sportowe Extreme Live For Ride przy współpracy z MOSiR w Żorach. Zajęcia były prowadzone w ramach kompleksowych szkoleń. I tym razem żorskie dzieci miały okazję uczestniczyć w dużym projekcie edukacyjno-szkoleniowym. Tak się złożyło, że po raz kolejny fani jazdy na rolkach, deskorolce i hulajnodze wzięli udział w bezpłatnych warsztatach szkoleniowych, prowadzonych pod kierunkiem wykwalifikowanych  instruktorów.

Przypomnijmy, dzieci oraz młodzież uczestniczyły w zajęciach odbywających się,  w każdy piątek sierpnia, w godzinach 16.00 – 19.00, na obiekcie sportowym Skate Park przy ul. Folwareckiej w Żorach.

Instruktorzy przekazali niezbędną wiedzę swoim podopiecznym, uczyli prócz opanowania jazdy na hulajnogach, deskorolkach i rolkach, bezpiecznego korzystania ze Skate Parku.

Każda osoba podczas warsztatów otrzymała cenne wskazówki dotyczące techniki jazdy, bądź wykonywania poszczególnych trików.

W sumie przez cały cykl zajęć przewinęło się blisko 100 osób, co świadczy o dużym zainteresowaniu i wysokiej jakości szkoleń.

Na zakończenie zajęć wszystkie dzieci otrzymały od organizatora drobny upominek. Zapraszamy za rok.