Dzielnicowe pożegnanie lata na Korfantego – 02.09.2017

Zobacz pełną galerię zdjęć na naszym profilu Facebook – kliknij tutaj

Zwycięzcy konkurencji sportowych organizowanych w ramach festynu “Dzielnicowe pożegnanie lata na Korfantego” w dniu 02.09.2017.

Sprawnościowe tory przeszkód:

kat. przedszkolaki

dziewczęta

  • I miejsce  – Natalia Zimakowska
  • II miejsce  – Joanna Mucha
  • III miejsce – Amelia Kosiorek

chłopcy

  • I miejsce – Krzysztof Wołowik
  • II miejsce – Jakub Oleś
  • III miejsce  – Dawid Konopka

kat. kl. I-II

dziewczęta

  • I miejsce  – Nadia Galacz
  • II miejsce  – Amelia Pluta
  • III miejsce – Nadia Wincza

chłopcy

  • I miejsce – Igor Bąk
  • II miejsce – Kacper Kąkol

kat. kl. III-IV

dziewczęta

  • I miejsce  – Anastazja Wójcik
  • II miejsce  – Joanna Solak
  • III miejsce – Maja Pietrzyk

chłopcy

  • I miejsce – Bartosz Bałdyga
  • II miejsce – Jonasz Rudnicki
  • III miejsce  – Mars Kowalski

kat. kl. V-VI

dziewczęta

  • I miejsce  – Karolina Trzósło
  • II miejsce  – Calmela Bużyńska

kat. rodzic + dziecko ( przedszkola)

  • I miejsce  – Jolanta i Krzysztof Wróbel
  • II miejsce  – Eliza i Jakub Marzec
  • III miejsce – Robert i Alan Krawczuk

kat. rodzic + dziecko (kl. I-II)

  • I miejsce  – Rafał i Julia Marzec
  • II miejsce  – Ilona i Nadia Wioska Wincza

kat. rodzic + dziecko (kl. III-IV)

  • I miejsce  – Patryk i Maja Pietrzyk
  • II miejsce  – Damian i Bartosz Bałdyka

Zwycięzcy konkurencji sprawnościowych:

– rzut czapką na odległość drużyny 2 os. ( rodzic + dziecko)

  • I miejsce – Dominik i Miłosz Wołowik

– przyciąganie butelki na czas – kat. mężczyźni

  • I miejsce – Adam Wujak

– rzut do kosz z hamaka – kat. kobiety

  • I miejsce – Andżelika Krasoń

– “rybka na wędce”

  • I miejsce – Bartosz Bałdyga
  • I miejsce – Julia Marzec

– turniej mini-darta

  • I miejsce – Przemysław Biegała

– rzut do ruchomego celu drużyny 2 os. ( rodzic + dziecko)

  • I miejsce – Sabina i Oliwia Belka

– toczenie piłki slalomem

I miejsce – Antoni Fudali

wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika  – Oliwia Chruśnik

– rzuty woreczkami do celu

wyróżnienia:

  • Oliwia Buchalik, Zofia Balińska, Nadia Wincza

Mini turniej piłki nożnej kat. (rodzic + dziecko)

  • I miejsce Igor i Grzegorz Bąk
  • II miejsce Leszek i Oliwia Chruśnik oraz Kacper i Łukasz Zygmunt
  • IV miejsce Filip i Daniel Śliwa oraz Damian i Bartosz Bałdyga
  • VI miejsce Aneta i Lena Bąk

organizator: Rada Dzielnicy Korfantego, MOK Żory, MOSiR Żory