Dzielnicowe pożegnanie lata na Korfantego – 02.09.2017
Zobacz pełną galerię zdjęć na naszym profilu Facebook – kliknij tutaj
Zwycięzcy konkurencji sportowych organizowanych w ramach festynu „Dzielnicowe pożegnanie lata na Korfantego” w dniu 02.09.2017.
Sprawnościowe tory przeszkód:
kat. przedszkolaki
dziewczęta
- I miejsce – Natalia Zimakowska
- II miejsce – Joanna Mucha
- III miejsce – Amelia Kosiorek
chłopcy
- I miejsce – Krzysztof Wołowik
- II miejsce – Jakub Oleś
- III miejsce – Dawid Konopka
kat. kl. I-II
dziewczęta
- I miejsce – Nadia Galacz
- II miejsce – Amelia Pluta
- III miejsce – Nadia Wincza
chłopcy
- I miejsce – Igor Bąk
- II miejsce – Kacper Kąkol
kat. kl. III-IV
dziewczęta
- I miejsce – Anastazja Wójcik
- II miejsce – Joanna Solak
- III miejsce – Maja Pietrzyk
chłopcy
- I miejsce – Bartosz Bałdyga
- II miejsce – Jonasz Rudnicki
- III miejsce – Mars Kowalski
kat. kl. V-VI
dziewczęta
- I miejsce – Karolina Trzósło
- II miejsce – Calmela Bużyńska
kat. rodzic + dziecko ( przedszkola)
- I miejsce – Jolanta i Krzysztof Wróbel
- II miejsce – Eliza i Jakub Marzec
- III miejsce – Robert i Alan Krawczuk
kat. rodzic + dziecko (kl. I-II)
- I miejsce – Rafał i Julia Marzec
- II miejsce – Ilona i Nadia Wioska Wincza
kat. rodzic + dziecko (kl. III-IV)
- I miejsce – Patryk i Maja Pietrzyk
- II miejsce – Damian i Bartosz Bałdyka
Zwycięzcy konkurencji sprawnościowych:
– rzut czapką na odległość drużyny 2 os. ( rodzic + dziecko)
- I miejsce – Dominik i Miłosz Wołowik
– przyciąganie butelki na czas – kat. mężczyźni
- I miejsce – Adam Wujak
– rzut do kosz z hamaka – kat. kobiety
- I miejsce – Andżelika Krasoń
– „rybka na wędce”
- I miejsce – Bartosz Bałdyga
- I miejsce – Julia Marzec
– turniej mini-darta
- I miejsce – Przemysław Biegała
– rzut do ruchomego celu drużyny 2 os. ( rodzic + dziecko)
- I miejsce – Sabina i Oliwia Belka
– toczenie piłki slalomem
I miejsce – Antoni Fudali
wyróżnienie dla najmłodszego uczestnika – Oliwia Chruśnik
– rzuty woreczkami do celu
wyróżnienia:
- Oliwia Buchalik, Zofia Balińska, Nadia Wincza
Mini turniej piłki nożnej kat. (rodzic + dziecko)
- I miejsce Igor i Grzegorz Bąk
- II miejsce Leszek i Oliwia Chruśnik oraz Kacper i Łukasz Zygmunt
- IV miejsce Filip i Daniel Śliwa oraz Damian i Bartosz Bałdyga
- VI miejsce Aneta i Lena Bąk
organizator: Rada Dzielnicy Korfantego, MOK Żory, MOSiR Żory