Bezpłatne Warsztaty z dr Michałem Wilkiem – 28.10.2014

W dniu 28.10.2014r. w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji w Żorach odbyły się bezpłatne warsztaty dla nauczycieli, trenerów i zainteresowanych tematyką sportową. Zajęcia zostały zorganizowane we współpracy z doradcą metodycznym wychowania fizycznego, Arturem Skupińskim.

Zajęcia poprowadził dr Michał Wilk trener przygotowania siłowego polskiej kadry skoczków narciarskich (m.in. Kamila Stocha – dwukrotnego złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich w Sochi 2014), wielokrotny Mistrz Świata, Europy i Polski w Trójboju Siłowym, pracownik naukowy AWF Katowice, kierownik Zakładu Treningu Sportowego, instruktor kulturystyki, a także specjalista żywienia i suplementacji w sporcie.

Tematem przewodnim kolejnego spotkania z cyklu warsztatowego była “Siła mięśniowa w przygotowaniu motorycznym sportowców“. Na spotkanie ze sportowcem przybyło około 80. osób z Żor i nie tylko. W programie pojawiły się elementy teoretyczne i praktyczne, które zostały potwierdzone certyfikatami uczestnictwa dla wszystkich obecnych.

Już teraz zapraszamy na kolejne takie spotkania w Hali Sportowej MOSiR!