Ruszaj z nami! Akademia Nordic Walking przemierza Żory

Marsze żorskiej Akademii Nordic Walking trwają w najlepsze! Pięć grup od drugiego marca systematycznie przemierza żorskie tereny dla poprawienia kondycji oraz wyrobienia nawyku zdrowego stylu życia. Do akcji przyłączyli się mieszkańcy dzielnic Kleszczówka, Sikorskiego, Rogoźna, Księcia Władysława oraz 700-lecia i nie tylko.

Akademia w swoich poczynaniach jest na półmetku, lecz wszystkich zainteresowanych dołączeniem do jednej z grup serdecznie zachęcamy i zapraszamy do zgłoszenia się do biura sportu pod adresem e.serbin@mosir.zory.pl. Podczas trwania akcji można zostać członkiem Akademii i wspólnie wyruszyć do marszu, którego podsumowanie odbędzie się podczas „Sportowej Majówki z MOSiR-em3 maja. Niespodzianką będzie obecność znanej osobowości ze świata sportu, która wybierze się na ten spacer razem z członkami Akademii.

Do zobaczenia na kolejnych szlakach!

Regulamin Akademii Nordic Walking znajdziesz na stronie zapisów – kliknij tutaj

Ważna informacja: sobotnie zajęcia w dniu 8.04.2017 roku z instruktorem Wiktorem Bąkiem odbędą się planowo o godzinie 14:00, po czym nastąpi przemarsz w stronę sportowej atrakcji Jarmarku Wielkanocnego, czyli Wielkanocnej Zumbie Fitness na Rynku. Od dnia 22.04.2017 r. (tj. sobota) zajęcia będą odbywały się od godz. 16:00.