Podsumowanie drugiej rywalizacji Endomondo

Uwaga: informacja dla wszystkich zwycięzców rywalizacji Endomondo – prosimy o kontakt z działem sportu (e.serbin@mosir.zory.pl, tel. (32) 43 41 172) w sprawie odebrania nagród.
 
MOSiR Żory informuje, że zgodnie z regulaminem wręczanie nagród z konkurencji organizowanych od 1.07. do 28.08.br., w aplikacji Endomoindo przez MOSiR Żory, nastąpi podczas imprezy plenerowej “Żorskie Dni Rodziny”, w dniu 30 sierpnia 2020 r., w Parku Cegielnia przy ul. Folwareckiej, godz. 16.30. W przypadku braku możliwości wręczenia nagród dla Zwycięzców w ciągu 10 dni od dnia 30.08.2020, nagrody pozostają do wyłącznej dyspozycji Organizatora. Zwycięzcy, w celu odebrania nagród zobowiązani są do wypełnienia i dostarczenia Organizatorowi Załącznika nr 1. do regulaminu niniejszej imprezy.
 
Przypominamy, że aktualnie uczestnicy walczą jeszcze o czołowe miejsca w konkurencji “Czas na rower” – Wakacje na sportowo w mieście”, która dobiega końca już 28.08.2020 o godz.23.59.
Zapraszamy wszystkich uczestników na ceremonię wręczania nagród.

Za nami druga z zaplanowanych wakacyjnych rywalizacji Endomondo, która zakończyła się 09 sierpnia 2020. Tym razem 34 miłośników Nordic Walking podjęło wyzwanie i łącznie pokonało 1045 km, spalając przy tym 80424 kalorie. Poniżej prezentujemy najlepszą trójkę uczestników rywalizacji „Podejmij wyzwanie NW”.

Klasyfikacja:

  • Arkadiusz
  • Kasia Jabłońska
  • Elżbieta Hutyra

Mając na uwadze, problemy z zaliczeniem ostatnich treningów, organizator podjął decyzję o przyznaniu dwóch pierwszych miejsc.

Gratulujemy zwycięzcom. Wręczenie nagród nastąpi podczas imprezy plenerowej „Żorskie Dni Rodziny” w dniu 30 sierpnia 2020 w Parku Cegielnia.

Zapraszamy do wzięcia udziału w ostatniej rywalizacji „Czas na rower”. Szczegóły poznacie śledząc naszą stronę internetową oraz profil na Facebooku.