Na siłowni z Zofią Pychowską – zakończenie cyklu

W dniu dzisiejszym, tj. 29.09.2014r. na siłowni „Pod Chmurką” zakończy się cykl spotkań z Panią Zofią Pychowską, dwukrotną mistrzynią Polski i rekordzistką w wyciskaniu sztangi w pozycji leżącej.

Przypomnijmy, że w dniach 22 – 28.09. br. Pani Zofia spotykała się z mieszkańcami poszczególnych dzielnic Żor na siłowniach; os. Sikorskiego, Korfantego, Ks. Władysława, Parku „Kleszczówka”, Rowniu, Roju i Rogoźnej, w trakcie których demonstrowała i omawiała ćwiczenia na poszczególnych urządzeniach siłowych. Każdy mógł też porozmawiać z Panią Zofią i uzyskać fachowe wskazówki na temat doboru odpowiednich ćwiczeń, stosownie do własnego wieku i kondycji fizycznej. Podczas tych spotkań wytworzyła się więź, gdyż większość uczestników zadeklarowała chęć dalszych spotkań i wspólnych ćwiczeń. Ogółem w ćwiczeniach wzięło udział ok. 100 osób.

Pragniemy również pogratulować Pani Zofia dwóch złotych medali, które przywiozła ze sobą z zawodów„Śvidnik CUP” na Słowacji, w których startowała w dniach 20, 21.09.2014r.