Mistrzostwa Dzielnic Żor w Tenisie Stołowym – 11.11.2016

Klasyfikacja indywidualna Mistrzostw Dzielnic Miasta Żory w tenisie stołowym 2016:

Miejsce

Nazwisko i Imię Punkty Dzielnica
1 Gudzik Krystian 100

Rowień

2

Bańczyk Wiesław 95 Rój
3 Szatkowski Dawid 90

Powstańców Śl.

4

Oślizło Krzysztof 86 Rój
5 Gabryś Dariusz 82

Rowień

6

Mazur Andrzej 78 700 lecia
7 Nizkiewicz Dariusz 74

Sikorskiego

8

Grudnik Bodgan 70 Śródmieście
9 Makselon Romuald 67

Rowień

9

Student Mariusz 67 Kleszczówka
9 Kois Tadeusz 67

Zachód

9

Sawczuk Robert 67 Korfantego
13 Tyniecki Marek 55

Pawlikowskiego

14

Mikołajec Andrzej 52 Korfantego
15 Broy Jan 50

Śródmieście

16

Garus Wiktor 48 Rój
17 Krawczyk Maciej 46

Powstańców Śl.

18

Rerych Paweł 44 Zachód
19 Klein Andrzej 42

700 lecia

20

Mazur Tomasz 40 Rowień
21 Krobisz Bolesław 39

Korfantego

21

Wróblewski Eugeniusz 39 Osiny
21 Karwot Eugeniusz 39

Osiny

21

Broda Tadeusz 39 Rój
25 Kałuża Antoni 35

Sikorskiego

26

Korzyński Henryk 34 Zachód
27 Talar Paweł 33

Powstańców Śl.

28

Pomarański Sylwester 32 Śródmieście
29 Połaciak Adam 31

Pawlikowskiego

Klasyfikacja indywidualna z podziałem na dzielnice Mistrzostw Dzielnic Miasta Żory:

Miejsce
zawodnika

Nazwisko i Imię Punkty Dzielnica Punkty 3
Zawodników
Miejsce
Dzielnicy
9 Student Mariusz 67 Kleszczówka 67

9

Sawczuk Robert 67 Korfantego 158 4
14 Mikołajec Andrzej 52 Korfantego    

21

Krobisz Bolesław 39 Korfantego
21 Wróblewski Eugeniusz 39 Osiny 78

10

21

Karwot Eugeniusz 39 Osiny
29 Połaciak Adam 31 Pawlikowskiego 86

9

13

Tyniecki Marek 55 Pawlikowskiego
17 Krawczyk Maciej 46 Powstańców Śl. 169

3

3

Szatkowski Dawid 90 Powstańców Śl.
27 Talar Paweł 33 Powstańców Śl.

1

Gudzik Krystian 100 Rowień 249 1
5 Gabryś Dariusz 82 Rowień

9

Makselon Romuald 67 Rowień
20 Mazur Tomasz 40 Rowień

2

Bańczyk Wiesław 95 Rój 229 22
4 Oślizło Krzysztof 86 Rój

16

Garaus Wiktor 48 Rój
21 Broda Tadeusz 39 Rój

7

Nizkiewicz Dariusz 74 Sikorskiego 109 7
25 Kałuża Antoni 35 Sikorskiego

6

Mazur Andrzej 78 700 lecia 120 6
19 Klein Andrzej 42 700 lecia

8

Grudnik Bodgan 70 Śródmieście 102 8
28 Pomarański Sylwester 32 Śródmieście

15

Broy Jan 50 Śródmieście
18 Rerych Paweł 44 Zachód 145

5

9

Kois Tadeusz 67 Zachód
26 Korzyński Henryk 34 Zachód

Klasyfikacja Dzielnic:

Miejsce
Dzielnicy

Dzielnica Punkty
1 Rowień

249

2

Rój 229
3 Powstańców Śl.

169

4

Korfantego 158
5 Zachód

145

6

700 lecia 120
7 Sikorskiego

109

8

Śródmieście 102
9 Pawlikowskiego

86

10

Osiny 70
11 Kleszczówka

67