25 lat Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach to doskonała okazja do spotkania z mieszkańcami i świętowania tego jubileuszu wspólnie.

W przygotowanym na ten dzień programie każdy znajdzie coś dla siebie. Na wszystkich czeka ogromna ilość atrakcji, konkursów, pokazów, wystaw, warsztatów, animacji, gier. Dla lubiących rywalizację także mini turnieje z nagrody i upominki. Przygotujemy ponad 20 stref poświęconych najróżniejszym dyscyplinom sportowym i nie tylko.

Obok stanowisk promocyjnych tenisa, szachów, strzelectwa, siatkówki, piłki nożnej, piłki ręcznej, fitness będzie także baseball, bulle, goalcha, kącik retro z zapomnianymi już grami jak klasy, zośka, guma, monety oraz wiele innych atrakcji.

W specjalnie przygotowanym namiocie przeniesiemy się o kilka lat wstecz, tam bowiem będzie można zobaczyć pamiątki, zdjęcia, trofea Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Żorach. Ciekawie zapowiadają się także atrakcje w punktach wystawienniczych między innymi Expo Zdrowie czy „Ciuchcia Zdrowia dla dzieci”. Dodatkowo pobyt umili program artystyczno-sportowy  prezentowany na scenie. Mamy nadzieję na wspaniałą zabawę i sportowe emocje.

Zapraszamy!