Akcja Lato 2014: Otwarty Turniej Piłki Nożnej – kat.+16 – 17.08.2014

W niedzielę 17.08.2014 na boisku „Orlik” (os. 700 lecia) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zorganizował „Otwarty Turniej Piłki Nożnej – kat. +16”. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów, które podzielono na dwie grupy. Następnie dwie najlepsze drużyny z grupy trafiały do półfinałów. W tej fazie turnieju po zaciętym pojedynku zespół „Mniej niż zero” pokonał w rzutach karnych drużynę „Nigdy mało” 4:3. W drugim półfinale „Lekko spoceni” wygrali z „FC KCHDS” 1:0. W turnieju zwyciężył zespół „Mniej niż zero”, pokonując w finale „Lekko spoconych”, najniższe miejsce na podium przypadło drużynie „Nigdy mało”. Niedzielne popołudnie na „Orliku” na os. 700 lecia spędziło 58 zawodników. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Przypominamy, że na wspomnianym obiekcie od września będą odbywały się rozgrywki „Żorskiej Amatorskiej Ligi Orlika”. Już teraz serdecznie zapraszamy.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – „Mniej niż zero” – Bartosz Stokowski, Patryk Kajzerek, Kewin Pająk, Maciej Kwiatkowski, Denis Pająk, Mateusz Gajek, Łukasz Perka, Dariusz Kowalewski
II miejsce – „Lekko spoceni” – Krzysztof Tide, Dawid Kropidło, Mariusz Wawoczny, Dawid Wajda, Oliwier Koza, Mikołaj Baron, Rafał Małecki, Marcin Wyleżuch
III miejsce – „Nigdy mało” – Kamil Kłosek, Szymon Kaczmarczyk, Artur Szala, Marek Szala, Patryk Łaszkiewicz, Fabian Pstrong, Dariusz Gajda, Patryk Zalewski